DZIEŃ DZIECKA – WYDARZENIE PLENEROWE PRZYGOTOWANE PRZEZ INTEGRACYJNE CENTRUM SPORTU I REKREACJI WSPÓLNIE Z MIEJSKIM OŚRODKIEM KULTURY

02.06.2018 (SOBOTA)
GODZ. 10:00–18:00
W programie: koncert dla najmłodszych w wykonaniu zespołu wokalno-aktorskiego „Sonanto” z największymi przebojami m.in.: Majki Jeżowskiej, Natalii Kukulskiej, Zespołu „Fasolki”, Zbigniewa Wodeckiego; występ Zespołu Tańca Polskiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Nie zabraknie również zabaw z konkursami i animacjami. Zapraszamy na: malowanie buziek, dmuchane zabawki, warsztaty garncarskie, stanowiska gier i zabaw zręcznościowych (m.in.: strącanie wiader, rzuty ringo) oraz słodkości dla dzieci.
W trakcie pikniku odbędzie się także wyprzedaż garażowa oraz prezentacja Klubów sportowych z terenu Józefowa, do których będzie można zapisać dzieci.
Podczas imprezy nastąpi rozdanie nagród i dyplomów laureatom miejskich eliminacji Konkursu „Warszawska Syrenka”.
Miejsce: skwer im św. Jana Pawła II.