PAŹDZIERNIK 2017/MAJ 2018
W przedziałach wiekowych: dzieci, młodzież,  dorośli i seniorzy
ZESPOŁY/ZAJĘCIA TANECZNE, WOKALNE, MUZYCZNE

RYTMIKA Z ELEMENTAMI NAUKI GRY NA INSTRUMENTACH (dzieci 3 – 5 lat) – NOWOŚĆ !

Zajęcia rytmiczno-muzyczne.
Dzieci wzmacniają poczucie rytmu, uczą się gry na instrumentach, wchodzą w świat tańca, piosenek i zabawy oraz radosnej muzyki.
Instruktor: absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Wydział Rytmiki.
Zajęcia: wtorki i czwartki, godz. 16:00-16:30 lub 16:30-17:00
Opłata miesięczna: 60 zł

SZKOŁA TAŃCA FAST STEP (dzieci 3+)

Program NAUKI TAŃCA dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w oparciu o program zalecany przez Światową Organizację Tańca i Imperial Society of Teachers of Dancing, oraz o  autorskie choreografie do wybranych utworów.
Instruktor: Dariusz Stopka - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor oraz tancerz.
Zajęcia: wtorki, grupa I w godz.16:00-16:30 /3-4 lata/, grupa II w godz.16:40-17:25 /5-6 lat/, gr.III w godz.17:35-18:20 /grupa zaawansowana/
Opłata miesięczna: I gr.-40 zł., II gr.-60 zł., III gr.-60 zł.

DZIECIĘCY ZESPÓŁ WOKALNY „GROSIK” (5 – 6 lat)

Zespół o charakterze wokalno-rytmicznym.Uczestnicy w ciekawy i nowatorski sposób będą poznawać ludowy i inny wesoły repertuar dla dzieci, a także elementy ze świata teatru.
Instruktor: Malwina Borkowicz - absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, wydział wokalno-aktorski.
Zajęcia: środy, godz. 16:00-17:15; Chór ZTP: godz. 17:30 – 19:00
Opłata miesięczna: 60 zł

ZAJĘCIA BALETOWE (7 – 9 lat) (10 – 12 lat)  – NOWOŚĆ !

Zajęcia taneczne z elementami baletu mające na celu wyrobienie trzymania prawidłowej postawy, poprawę koordynacji ruchowej oraz płynność ruchów. W programie ćwiczenia rytmiczne i baletowe, układy choreograficzne do różnego rodzaju muzyki. Uczestnicy nauczą się podstaw tańca klasycznego, poznają przestrzeń sceniczną, piękno harmonijnego ruchu i klasycznej muzyki.
Instruktor: Agnieszka Chejak - absolwentka Szkoły Baletowej w Warszawie.
Zajęcia: wtorki i czwartki, godz. 17:00-18:00 (7 – 9 lat), 18:00-19:00 (10 – 12 lat)
Opłata miesięczna: 60 zł

ZESPÓŁ TAŃCA POLSKIEGO (dzieci 6+)

Zespół prezentuje polskie tańce narodowe i ludowe. Kontynuując polską tradycję taneczną promuję polską kulturę ludową na ogólnopolskich konkursach, turniejach tańców polskich i nie tylko. Celem Zespołu jest rozwijanie i kształtowanie zamiłowań związanych z polską sztuką taneczną wśród dzieci i młodzieży.
Instruktor: Łukasz Neter - instruktor, choreograf, były tancerz Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”.
Zajęcia: poniedziałki i piątki, godz. 16:00-20:00 (w podziale na grupy).
Opłata miesięczna: 40 zł (dla stałych członków), grupa początkowa 60 zł

ZAJĘCIA BĘBNIARSKIE  (6 – 10 lat, młodzież, dorośli seniorzy) – NOWOŚĆ ! HIT MIĘDZYPOKOLENIOWY!!!

Zajęcia rozwijają poczucie rytmu, koordynację ruchową, pamięć muzyczną, integrują z rówieśnikami i dają możliwość dobrej zabawy. Podczas warsztatów wykorzystywane są bębny afrykańskie, takie jak Conga, czy Djembe, a także Rurki Boomwhackers i inne instrumenty perkusyjne.
Instruktor: Anna Rybińska - absolwentka Akademii Muzycznej.
Zajęcia: środy: grupa 6-10 lat godz. 17:00-18:00, grupa starsza godz. 18:00 – 19:00
Opłata miesięczna: 100 zł

TANIEC NOWOCZESNY – HIP HOP (9 – 11 lat, 12-15 lat, młodzież licealna) – NOWOŚĆ ! HIT DLA MŁODZIEŻY !!!

Wybuchowa mieszanka różnych stylów tanecznych. Na pełnych energii zajęciach uczestnicy będą mieli okazję poznać elementy takich tańców jak: hip hop, modern jazz czy break dance. To możliwość wszechstronnego rozwoju tanecznego – od poprawnej sylwetki, poprzez odpowiednią motorykę ciała do zdobycia nowych umiejętności tanecznych. W przyszłości zajęcia przekształcą się w zespół.
Instruktor: Michał "Kazik" Kaźmierski - młody charakterystyczny tancerz i instruktor, członek ekipy "Belong to Beat", "Jak nie my to kto?".
Zajęcia: wtorki i czwartki, I gr. godz. 16:00-17:00 (9-11 lat), II gr. godz. 17:00 – 18:00 (12 – 15 lat/, III grupa, godz. 18:30 – 20:00 / młodzież licealna /.
Opłata miesięczna: 60 zł

TANIEC TOWARZYSKI (młodzież, dorośli) – NOWOŚĆ ! HIT DLA MŁODZIEŻY !!!

Zajęcia kierujemy do osób, które chcą poznać podstawy najpiękniejszych tańców standardowych jak walce lub tango, latynoamerykańskich czy salsę. Tańczymy w parach! Znajomość tańców towarzyskich to niezwykła umiejętność potrzebna na każdej imprezie. Zachwycimy tą znajomością i dziewczynę i chłopaka.
Zajęcia: wtorki, godz. 18:30-20:00
Opłata miesięczna: 60 zł

TAI CHI (młodzież, dorośli, seniorzy)

Sekcja Taijiquan w Józefowie ćwiczy styl rodziny Yang. W programie ćwiczenia usprawniające i ogólnorozwojowe, a także teoria. Powolne, płynne ruchy podobne do tańca wykonywane pod kierunkiem instruktora mogą być uprawiane przez wszystkich bez obawy o urazy. Ćwiczenia tai-chi mają przede wszystkim oddziaływać energetycznie na ciało człowieka czyli uspokajać i relaksować.
Instruktor: Angelika Darbinian - instruktor Tai Chi, sędzia I stopnia Wushu/Tai Chi.
Zajęcia: wtorki i czwartki: godz. 19:00 – 20:00 (gr. początkowa i średnio zaawansowana), godz. 20:00 – 21:30 (gr. zaawansowana).).
Opłata miesięczna: 60 zł

ZESPÓŁ TANECZNY – SENIORZY – NOWOŚĆ ! – COŚ DLA SENIORA!

Instruktor: Barbara Siemińska-absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego,trener gimnastyki sportowej.
W programie –tańce charakterystyczne.
Zajęcia: poniedziałki, godz.17:00-19:00
Opłata miesięczna: 30 zł