PAŹDZIERNIK 2017/MAJ 2018
W przedziałach wiekowych: dzieci, młodzież,  dorośli i seniorzy
ZAJĘCIA TEATRALNE

ZAJĘCIA TEATRALNE DLA DZIECI (4 – 6 lat), (7 – 10 lat) – NOWOŚĆ !

Zajęcia teatralne dla dzieci bazujące na pantomimie i teatrze ruchu, prowadzone autorską metodą Fundacji Sztuki Ciała. W programie podstawowe techniki pantomimy oraz praca z dziecięcą wyobraźnią. Zajęcia wpływają pozytywnie na koordynację ruchową dzieci, pozwalają im cieszyć się ruchem, ale przede wszystkim dają możliwość ekspresji artystycznej oraz budują ich psychikę: wzmacniają pewność siebie oraz wpływają na poprawę funkcjonowania w grupie. Cykl zajęć zakończy się pokazem pracy.
Instruktor: Katarzyna Markowska - aktorka pantomimy i nauczyciel jogi.
Zajęcia: czwartki: godz. 17:00 – 18:00 (4 - 6 lat), godz. 18:00 – 19:00 (7 – 10 lat)
Opłata miesięczna: 80 zł

MŁODZIEŻOWY TEATR „GENERACJA” HIT DLA MŁODZIEŻY !!!

Teatr powstał w 2009 roku pod przewodnictwem reżysera Krzysztofa Czekajewskiego, by stworzyć młodym, zdolnym ludziom warunki do nauki aktorstwa, poznania zachowań scenicznych, otwartości i relacji z publicznością. Teatr ma na swoim koncie wiele spektakli dobrze znanych szerokiej publiczności: „Co nieco o Kubusiu Puchatku i jego Przyjaciołach” „ŚMIECIOLANDIA”, „TEA”, „SZOKOŁA”, „Niezwykłe życie Szachrajki”.
Instruktor: Krzysztof Czekajewski - aktor, reżyser teatralny, pedagog.
Zajęcia: wtorki i czwartki, godz. 16:30-18:00
Opłata miesięczna: 40 zł (dla stałych członków),50zł (grupa początkująca).

TEATRALNA GRUPA HISTORYCZNO-REKONSTRUKCYJNA (młodzież, dorośli, seniorzy) – NOWOŚĆ ! HIT MIĘDZYPOKOLENIOWY !!!

Propozycja dla miłośników „żywej historii”, tradycji tanecznych, wokalnych i staropolskich obyczajów. Zdobycie tych wszystkich umiejętności doprowadzi uczestników do stworzenia niezwykłych spektakli.
Instruktor: Malwina Borkowicz - absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, wydział wokalno-aktorski.
Zajęcia: poniedziałki, godz. 17:00 – 19:00
Opłata miesięczna: 60 zł.

TEATR SENIORA – NOWOŚĆ !

Budujemy zespół teatralny składający się z seniorów. Oprócz tego, że będą oni mogli być aktorami, to również pod kierunkiem doświadczonego reżysera stworzą spektakle, w których podzielą się swoimi doświadczeniami, wartościami i ważnymi sprawami.
Instruktor: Krzysztof Czekajewski, Zofia Werner
Zajęcia: czwartki, godz.18:00-19:30