Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie

Aktualności

16.03.2018 (PIĄTEK) GODZ. 18:00 
Józefów swą zabudową, zanurzoną w dużej ilości zieleni, jest zbliżony do dawnej koncepcji miasta ogrodu, zgodnie z którą ludzie mieli być szczęśliwsi w otoczeniu przyrody. Przydomowe ogródki mogą być domem dla wielu zwierząt, których podglądanie może dostarczyć wielu radości. Zapraszamy na wykład o mieszkańcach małych i dużych ogrodów, żyjących tuż za progiem naszych domów.
Prowadzący: Konrad Malec – z wykształcenia przyrodnik, specjalizuje się w ornitologii i herpetologii, choć zdarza mu się wykraczać poza swoją „działkę”.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
17.03.2018 (SOBOTA) GODZ. 11:00 
Widowisko teatralne inspirowane bajką napisaną przez Umberto Eco i ilustracjami Eugenio Carmiego. „Dla mnie bomba!!!” – to spektakl laboratorium. Główny aktor – naukowiec opowiada w nim swoją historię. W spektaklu zastosowano wiele ciekawych technik teatralnych, a poważne tematy poruszane są z przymrużeniem oka, dystansem i humorem. Teatr LALKI I LUDZIE, Supraśl.
Bilety: 10 zł/ dziecko, 15 zł/opiekun. Przedsprzedaż biletów na tydzień przed planowanym spektaklem, w dniu wydarzenia od godz. 10:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.
Kiedybedeptakiem
Koniecswiata
Niewiadoma
17.03.2018 (SOBOTA) GODZ. 17:00 
Zaprezentowane tytuły: „Koniec świata”, „Kiedy będę ptakiem”, „Paparazzi”, „Ślimaki”, „Trampkarze”, „Niewiadoma Henryka Fasta” zostały wybrane spośród filmów biorących udział w jubileuszu 15-lecia Wajda School & Studio. Organizacja Festiwalu: Agencja koncertowa yMusic.
Wstęp wolny.
Miejsce: kino MUZA.
18.03.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 
Limboski – artysta co roku zaskakuje świeżymi pomysłami. Wędrując do samych początków, czyli płyty „Cafe Brumba” z knajpowymi balladami, odkrywamy niezapomniany przez wielu utwór „Piosenka dla mężatki”. Nagły zwrot w stronę estetyki lo-fi i bluesowa „Tribute do Georgie Buck” (nominacja do Fryderyków 2012) to kolejne interesujące zagranie LIMBOSKIEGO. W międzyczasie olśniewający występ w znanym programie telewizyjnym z nie do końca „telewizyjną piosenką” – „Czarny Otello” – i kolejny, piękny sukces. W 2016 roku wydał album „One Man Madness”.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK
19.03.2018 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17:00 
Opis filmu: w latach Wielkiego Kryzysu złodziejaszek Ulysses i jego dwaj kompani uciekają z więzienia. Główny bohater mami towarzyszy wizją ukrytego skarbu…
Seans niebiletowany.
Miejsce: kino MUZA.
20.03.2018 (WTOREK) GODZ. 10:00 
Palmy Wielkanocne – tradycji musi stać się zadość. Wzorem lat ubiegłych, podczas spotkań wykonamy palmy wielkanocne.
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 789 22 84.
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki
facebook