WIECZÓR Z GWIAZDAMI SERIALI TELEWIZYJNYCH W SPEKTAKLU KOMEDIOWYM „MAYDAY 2”.

18.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 BILETY WYPRZEDANE
 Zapraszają: KATARZYNA CICHOPEK, KAMILA POLAK, DARIA KRZYŻANIAK, MAREK WŁODARCZYK, MICHAŁ KOTERSKI, MARCIN MROCZEK, MARIUSZ KRZEMIŃSKI.
„Mayday 2”, czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu... i przeżyć. Czy macie Państwo ochotę przeżyć coś nadzwyczajnego i poprawić swój nastrój? Jeśli tak, to ta sztuka powstała właśnie dla Was!
Którą kobietę powinien wybrać John? Seksowną Barbarę czy doskonale gotującą Mary? Co się stanie, jeśli jego dwójka dzieci z innych małżeństw pozna się? Jak poradzi sobie z nieustającymi kłamstwami i krętactwami przyjaciel rodziny, Stanley? Na te wszystkie nurtujące pytania aktorzy odpowiedzą we własnym, wyjątkowym, komicznym i zawrotnym tempie.
Niebezpieczeństwo wynikające z tej sztuki może być jedno. Państwa humor zmieni się nieodwracalnie, a śmiać się będziecie nawet po ostatnich ukłonach! Czy jesteście Państwo gotowi zmierzyć się z prawdziwą i jedyną słuszną formą żartu?
Cena biletu: 60 zł. Przedsprzedaż biletów od 29.01.2018 do 16.02.2018 w kasie MOK w godz. 14:00 – 18:00. W dniu wydarzenia od godz. 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK