Aktualności

WIECZÓR Z GWIAZDAMI: OLGĄ BOŃCZYK, PIOTREM GĄSOWSKIM I ZBIGNIEWEM KOZŁOWSKIM W SPEKTAKLU KOMEDIOWYM „ZA ROK O TEJ SAMEJ PORZE”.

15.04.2018 (NIEDZIELA)
George, żonaty księgowy z New Jersey i Doris – gospodyni domowa, mężatka i matka trojga dzieci z Oakland spotykają się przypadkowo w uzdrowisku w północnej Kalifornii w 1951 roku. Zakochują się w sobie, ale z oczywistych względów muszą się rozstać. Postanawiają spotykać się co roku, w tym samym hotelu, by wspólnie spędzić weekend. Spektakl ukazuje sześć spotkań tej osobliwej, nietypowej pary na przestrzeni blisko 30 lat.
W tym czasie zmieniają nie tylko oni sami ale cały otaczający ich świat.
Romantyczna komedia Bernarda Slade’a była brodway’owskim przebojem w latach 70-tych. Zyskała uznanie widowni i krytyków, a sam autor otrzymał nominację do Oskara za scenariusz.
Cena biletu: 60 zł. Przedsprzedaż biletów od 26.03 do 13.04.2018 w godz. 14:00 do 18:00. W dniu spektaklu od godz. 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK