19.02.2018 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17:00
O filmie: klasyczny wyciskacz łez zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa. Dwoje pensjonariuszy domu opieki umila sobie czas czytając pamiętnik, w którym opisana jest historia wielkiej miłości. Jak to bywa w rzewnych melodramatach kochankowie napotkają wiele przeszkód, lecz prawdziwa miłość pokona wszystkie niedogodności – płomienne uczucie nie zgaśnie mimo przeciwności losu.
23.02.2018 (PIĄTEK) GODZ. 18:00
NOWY CYKL PRZYRODNICZY:

Mieszkańcy Józefowa mają niezwykłe szczęście. Niby obrzeża stolicy, ale… kilka kroków i znajdujemy się na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego! Tym razem przespacerujemy się polnymi drogami. Po prawej łąki, po lewej pola, nad nami świergot skowronków, ale uważnie patrzymy pod nogi, bo ropuchy się już obudziły i nie chcielibyśmy jakiejś zdeptać. Prowadzący: Konrad Malec – z wykształcenia przyrodnik, specjalizuje się w ornitologii i herpetologii, choć zdarza mu się wykraczać poza swoją „działkę”.
Miejsce: sala widowiskowa MOK
24.02.2018 (SOBOTA) GODZ. 14:00
Bez względu na aurę każdy z uczestników będzie miał okazję uwiecznić na zdjęciu zimową panoramę Wisły na rogatkach Józefowa. Zbiórka: na parkingu przed mapą Józefowa na skrzyżowaniu ulic: ul. Kard. Wyszyńskiego i Alei Nadwiślańskiej. Ubierzcie się ciepło i pamiętajcie o termosie z ciepłą herbatą. Oprócz aparatu koniecznie zabierzcie też statyw i dobry nastrój. Zaprasza Sekcja Fotograficzna Józefów wraz z instruktorami.
Udział w plenerze jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 789 22 84
24.02.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00
Opis filmu: niezwykła historia dziejów małej społeczności, która aby przetrwać okrucieństwa II Wojny Światowej postanawia skryć się w podziemiach. Tam rozpoczynają produkcję broni i materiałów wybuchowych dla walczących na powierzchni partyzantów. Dla ukrywających się jedynym oknem na świat jest łącznik Marko, który wczuł się w swoją rolę do tego
stopnia, że nie poinformował współtowarzyszy o końcu wojny. Dopiero po ok. pięćdziesięciu latach bohaterom udaje się wyjść na wolność, gdzie jak się okazuje, jedna wojna się zakończyła, ale rozgorzała następna...
Miejsce: kino MUZA.
25.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
Opis filmu: Matko Destanov to drobny złodziejaszek mieszkający nad brzegiem Dunaju wraz ze swoim nastoletnim synem. Aby wyjść z kłopotów finansowych Matko decyduje się zwrócić się o pomoc do lokalnego mafioso – Dadana. Jednak okazuje się, że gangster nigdy nic nie robi bezinteresownie. Dadan ma młodszą siostrę, którą usilnie chce wydać za mąż, dlatego też obaj zawierają umowę, iż zaaranżują małżeństwo pomiędzy Zariją a Afroditą. Problem w tym, że serce nie sługa, Zare jest zakochany w innej kobiecie, a siostra Dadana czeka na swojego wymarzonego księcia z bajki.
Miejsce: kino MUZA.
26.02.2018 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17:00
O filmie: opowieść o tym, że serce nie sługa. Miłość nie pojawia się na zawołanie, kiedy jest najwygodniej, lecz kiedy nadchodzi jej czas. W przypadku Rosie Dunne i Aleksa Stewarta nie bardzo się spieszyła, choć zapowiedziała się wcześnie. Przyjaciele z dzieciństwa razem wyrastali z początkowo jedynie platonicznej więzi. Ale ich niezdarność, trudność z przyznaniem się do tego, co czują, sprawiła, że nie potrafili zgrać się w czasie. Większość filmu jest więc historią tego, jak mijają się ich życiowe ścieżki. Gdy jedno z nich jest gotowe, drugie nagle jest niedostępne.
Miejsce: kino MUZA