Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
Strona główna

Terminarz imprez - październik

01.10.2017 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 TEATR „GENERACJA” ZAPRASZA NA SPEKTAKL KOMEDIOWY PT. „ZROZUMIEĆ KOBIETĘ”
Ilu mężczyznom udało się odkryć tajniki kobiecej natury? Czym się różnią chłopaki od dziewczyn? Czy jest jakiś klucz, którym można otworzyć serca i umysły kobiet? Czy istnieje uniwersalny kod porozumienia między płciami? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi, lub nie…
Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Czekajewski.
Występują: Weronika Rupniewska, Marysia Mrówka, Paulina Chudek, Ala Maroszek, Marta Bartnik, Paulina Chudek, Julka Jarosz, Mateusz Prządka.
Wstęp wolny.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.

03.10.2017 (WTOREK) GODZ. 10:00–12:00 KLUB KOBIET MIEJSKICH: JESIENNY BUKIET I OZDOBNY WIANEK NA DRZWI
Jesień to czas kolorów. Warto z tego skorzystać i z cudownie kolorowych liści, jarzębiny oraz żołędzi stworzyć wspaniałe bukiety. Wyczarujemy również wianek z grzybami i szyszkami, który stanie się jesienną ozdobą naszych drzwi. Przynosimy: liście klonu, żołędzie, owoce jarzębiny, 3-4 szyszki, odrobinę mchu.
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: tel. 22 789 22 84 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript...
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki.

06.10.2017 (PIĄTEK) GODZ. 18:00 WERNISAŻ WYSTAWY PT. „ONE” ARTYSTEK: ALEXIT, BETY SUDNIKOWICZ I MAGI SMOLIK Z GRUPY MALARSKIEJ „KIERUNEK”
Wystawa to zestawienie autorskich wizji, fantazji i opinii na temat Kobiet. Malarski spektakl w wykonaniu trzech Artystek. Na jej okoliczność czekają na Państwa różne punkty widzenia, różne style, wiele perspektyw i jedna bohaterka, ale za to w jak wielu odsłonach. Kobieta!
Jak do Niej podchodzą Artystki? Po prostu na wyczucie, różnorodnie, ciekawie.
Stworzenie obrazu prawdziwych, odczuwających kobiet, okazało się żmudnym, niezwykle trudnym malarskim przedsięwzięciem. Czy im się udało, oceńcie Państwo sami. Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny.
Miejsce: Galeria RAMA MOK.

07.10.2017 (SOBOTA) GODZ. 11:00 „CZERWONY KAPTUREK” – SPEKTAKL DLA DZIECI OD LAT 3
Na kanwie wszystkim znanej wierszowanej bajki Jana Brzechwy powstał żartobliwy, wręcz kabaretowy, spektakl pełen piosenek i z wartką akcją. Główna bohaterka to lalka z wielką sympatyczną buźką jak z dziecięcych rysunków. Wilk to jegomość w długim skórzanym płaszczu, poczciwa Babcia i oczywiście bohaterski lecz niezbyt rozgarnięty Gajowy. Spektakl w wykonaniu słupskiego Teatru Władca Lalek.
Bilety w cenie: 10 zł/dziecko,15 zł/opiekun.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.

07.10.2017 (SOBOTA) GODZ. 18:00 NIESAMOWITY KONCERT wokalno-instrumentalny z utworami LUDOWYCH, DWUDZIESTOWIECZNYCH i WSPÓŁCZESNYCH UKRAIŃSKICH KOMPOZYTORÓW W WYKONANIU ZORIANY ŁUŻECKIEJ-GRZYBOWSKIEJ. Artystka akompaniuje sobie na bandurze – ukraińskim instrumencie strunowym.

Zoriana Łużecka-Grzybowska – w latach 1999-2002 śpiewała w chórze drohobyckiej Filharmonii „Werchowyna”; 2002-2007 prowadziła chór w drohobyckim Rejonowym Domu Kultury oraz współpracowała aktorsko z tamtejszym amatorskim teatrem dramatycznym. Jest laureatką konkursów wokalnych i bandurowych we Lwowie i w Drohobyczu. Koncertowała w Polsce, na Ukrainie, w Niemczech i we Włoszech, w salach koncertowych, na festiwalach i w domach kultury.
Wstęp wolny. Miejsce: sala widowiskowa MOK.

08.10.2017 NIEDZIELA KOMEDII FILMOWYCH
GODZ. 16:00
Opis filmu:
Film opowiada historię małżeństwa przywiązanego do tradycji i francuskich korzeni. Problemem okazują się zięciowie - ich trzy córki wychodzą za mąż za Chińczyka, Żyda i Araba. Rodzice pokładają więc nadzieję w ostatniej córce, ta spełnia je tylko połowicznie – wybranek jest co prawda katolikiem, ale jest też czarnoskóry… Największy francuski hit od czasów „Nietykalnych”. 17 milionów roześmianych widzów. Córki jak z bajki… zięciowie z innej bajki…

GODZ. 18:00
Opis filmu: Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy. W rolach głównych legendy kina i laureaci Oskara: Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin.
Seanse niebiletowane.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

14.10.2017 (SOBOTA) GODZ. 10:00 ROWERKIEM PO JÓZEFOWIE: KIERUNEK WIĄZOWNA, SZLAKIEM BUNKRÓW
Wycieczka rowerowa z józefowianistą, miłośnikiem i pasjonatem Józefowa – Januszem Prządką. Trasa ok. 25 km (przybliżony czas trwania wycieczki 4 godziny). Start: godz. 10:00 pod Urzędem Miasta w Józefowie.
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: tel. 22 789 22 84 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

14.10.2017 (SOBOTA) GODZ. 10:00
NADWIŚLAŃSKI UNIWERSYTET DZIECIĘCY: „Tajemnice torfowisk”

Choć wyglądają bardzo niepozornie i niezbyt atrakcyjnie, skrywają w sobie mnóstwo skarbów, są źródłem znalezisk, które u niejednego archeologa i naukowca powodują szybsze bicie serca i wywołują przyjemny dreszczyk ekscytacji.
Zapisy: www.naud.edu.pl.
Miejsce: Klub Hydrofornia.

14.10.2017 (SOBOTA) GODZ. 15:00 PLENER FOTOGRAFICZNY „CZY TO JUŻ JESIEŃ?”
Jesień to bardzo piękna pora roku na naukę fotografii. Tym razem wyruszmy z naszymi aparatami aby zobaczyć jak natura szykuje się na powitanie zimy. A żeby efekty naszej pracy były jeszcze ciekawsze, spotkamy się po południu i pobawimy promieniami zachodzącego słońca. Na plener zaprasza Sekcja Fotograficzna Józefów oraz instruktorzy: Zofia i Mirosław Nowaczykowie.
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: tel. 22 789 22 84 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Miejsce zbiórki: Otwock, parking naprzeciwko Bazy Edukacyjnej MPK „Torfy”.

15.10.2017 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 WIECZÓR Z GWIAZDAMI – PIOTR POLK I PIOTR SZWEDES W PRZESYCONEJ CZARNYM HUMOREM KOMEDII PT. „PÓŁ NA PÓŁ”. REŻYSERIA: WOJCIECH MALAJKAT.
„Matka jest tylko jedna. Czasem to o jedną za dużo…”
„Pół na pół” to czarna komedia opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki. Czy można polubić kogoś, kto źle życzy własnej matce? Okazuje się, że i owszem. Robert i Dominik, którzy na początku jawią się nam jako dwa niezbyt sympatyczne typy (jeden chce uciec, bo ma dość opiekowania się na wpół sparaliżowaną staruszką, drugiemu najbardziej zależy na pieniądzach ze spadku), powoli odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice, które pokazują, jakim potworem była i jest ich własna matka.
Jak napisał jeden z hiszpańskich krytyków teatralnych: „to dramat przebrany za komedię”. Prawie farsowa forma wypełniona jest problemami naprawdę dużego kalibru. Świetnie napisana, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postaci. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo bardzo czarnego humoru. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców.
Cena biletu: 45 zł. Przedsprzedaż biletów od 02.10. do 13.10.2017 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu spektaklu od godz. 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.

16.10.2017 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 19:00 BAJKOWY SPEKTAKL TANECZNY pt. „SZEWCZYK” w wykonaniu dzieci z ZESPOŁU TAŃCA POLSKIEGO
Kierownik artystyczny, reżyser, choreograf: Łukasz Neter; kapelmistrz, korepetytor śpiewu: Mateusz Chmielewski.
Spektakl inspirowany jest bajką Janiny Porazińskiej „Szewczyk Dratewka” – opartej na podaniach ludowych opublikowanej w 1973. Tańcem, śpiewem, a także żywą muzyką wykonawcy przeniosą widza w kolorowy świat baśni. Podczas spektaklu będzie można podziwiać premierę „Tańców Pasterskich”, „Mazura”, a także kilku nowych utworów muzycznych. Spektakl jest również okazją do świętowania 10 lecia pracy artystycznej Zespołu Tańca Polskiego w Józefowie, które przypada na trwający sezon artystyczny. Na scenie zaprezentują się grupy taneczne, wokalne, a także grupa instrumentalna Zespołu.
Cena biletu: 10 zł. Przedsprzedaż biletów od 02.10 do 13.10 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu spektaklu od 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK

17.10.2017 (WTOREK) GODZ. 10:00–12:00 KLUB KOBIET MIEJSKICH: ORGANIZERY NA BIURKO, DO ŁAZIENKI LUB KUCHNI
Spotkanie, na którym ponownie wykorzystywać będziemy rzeczy przeznaczone do recyklingu. Ze zwykłego słoika, pudełka, puszki, tacki czy tuby zrobimy organizery przydatne w codziennym życiu. Przynosimy: zbędne nam już puszki metalowe, tuby, pudełka np. po butach czy słoiki.
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: tel. 22 789 22 84 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki.

20.10.2017 (PIĄTEK) GODZ. 18:00 WIECZÓR LITERACKI PT. „NOWE TWARZE – EWA JAROSIŃSKA I JEJ GOŚCIE”
Od artystki:
„ (…) Ponieważ pracuję z dziećmi od szeregu lat i poezja dziecięca jest mi bliska, napisałam wiersze dla dzieci. Kilka z nich doczekało się już publicznych wystąpień. Dla mnie to okazja zaprezentowania swojej pasji, dla uczniów recytujących je nabranie doświadczenia w wystąpieniach przed publicznością, pokonanie własnych ograniczeń, nieśmiałości, nauka dykcji, prezentacji.
Jesienią ubiegłego roku miał miejsce mój pierwszy wieczór poezji w MOK-u, a następnie kolejne w Domu Opieki w Józefowie i Liceum w Otwocku. Teraz zapraszam na ciąg dalszy do MOK-u, gdzie wspólnie z młodymi poetkami, gospodyniami piątkowego wieczoru oraz innymi uczniami „dwójki” przedstawimy nasze wiersze. Towarzyszyć nam będzie świetlicowa grupa artystyczna „Malowane słowa” również ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Józefowie.
Będzie to dla mnie i wielu dzieci nowe doświadczenie…

O artystce:
Nauczyciel – wychowawca świetlicy, od 10 lat w Szkole Podstawowej nr 2 w Józefowie. Prywatnie żona, mama dwojga dzieci, gospodyni domowa, ogrodniczka i inne specjalności 
Teraz także poetka – wierszokletka.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

20.10.2017 (PIĄTEK) GODZ. 18:00 SZTUKA DLA DOROSŁYCH – XIX i XX WIEK: LEKKO i PRZYJEMNIE, czyli SZTUKA ROKOKO
W trakcie zajęć obejrzymy wspaniałe dzieła rokokowej architektury, rzeźby i malarstwa, w tym wielkich mistrzów pędzla, takich jak Boucher i Chardin. Porozmawiamy o tym, czy ROKOKO jest obecne wokół nas i czy któraś z wakacyjnych wypraw zaowocowała spotkaniem z tym niezwykłym stylem?! Zapraszamy na spotkanie ze sztuką lekką, zabawną, ale też buduarową i figlarną, potrafiącą zaskoczyć! Prowadzi mgr historii sztuki Katarzyna Białkowska-Cacko.
Wstęp wolny.
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki.

21.10.2017 (SOBOTA) GODZ. 11:00 „WIŚLANA OPOWIEŚĆ” – SPEKTAKL DLA DZIECI OD LAT 5
Od pewnego czasu nad Wisłą zaczęły się dziać niepokojące rzeczy, rzeka coraz wolniej płynie, a z jej nurtów słychać tajemnicze dźwięki, czyżby coś jej dolegało? Zaniepokojeni tym Sum i Czapla, postanawiają zgłębić tajemnicę. Podczas wyprawy Sum, poznaje chłopca Antka, który także chce rozwikłać wiślaną zagadkę. Wszystkich, którym nie jest obojętny los Królowej polskich rzek, serdecznie zapraszamy na autorski spektakl Teatru IGRASZKA.
Bilety w cenie: 10 zł/dziecko,15 zł/opiekun.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.

21.10.2017 (SOBOTA) GODZ. 18:00 MUZYCZNA PODRÓŻ Z KWINTETEM „THE SOUND” w składzie: Sebastian Smędra – trąbka, Michał Gidziński –trąbka, Kornel Majchrzak –waltornia, Łukasz Hodor-puzon tenorowy, Grzegorz Zmysłowski-tuba. W programie: standardy muzyki klasycznej i rozrywkowej.
Kwintet Dęty Blaszany „The Sound” został powołany do życia niedawno i ma na celu zwiększenie zainteresowania brzmieniem instrumentów blaszanych. Prezentuje on szeroki repertuar. Od muzyki renesansu począwszy, przez muzykę romantyczną po współczesną i rozrywkową. W jego dorobku artystycznym znaleźć można szereg nagrań radiowych oraz telewizyjnych. Członkowie zespołu na co dzień współpracują z orkiestrami takimi jak Sinfonia Varsovia, Sinfonia Iuventus, Polska Orkiestra Radiowa, Filharmonia Narodowa oraz Opera Narodowa.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK

22.10.2017 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 NOWY CYKL: KLASYKA W TEATRZE – I SPEKTAKL: „ZEMSTA” ALEKSANDRA FREDRY W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU PARABUCH.
Reżyseria i scenografia: Ryszard Jakubisiak.
W pierwszoplanowe postaci wcielili się: Alek Pawlak (Rejent Milczek), Wiktor Skowroński (Cześnik Raptusiewicz), Edyta Mika (Klara) i Paweł Rusinowski (Papkin).
Amatorski Teatr Parabuch skupia ludzi różnych zawodów, miłośników teatru. Zespół istnieje od 1984 roku i początkowo związany był ze środowiskiem kolejarskim. Stąd nazwa zaczerpnięta z wiersza „Lokomotywa” Juliana Tuwima. Z trupą teatralną związanych było ponad sto osób, wiele z nich zostało potem zawodowymi aktorami, prezenterami radiowymi i telewizyjnymi. W swoim dorobku Parabuch posiada kilkadziesiąt premier, głównie komedii. Wśród autorów są: Szekspir, Molier, Fredro i Czechow, jak również współcześni: Dürenmatt, Krzysztoń, Ionesco, Pinter, Schaeffer czy Mrożek. Teatr występował w ponad 800 miastach w Polsce, a także za granicą. Zespół był wielokrotnie nagradzany na festiwalach, a jego aktorzy wyróżniani za wysoki poziom sztuki aktorskiej.
Cena biletu: 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 09.10 do 20.10 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu spektaklu od godz. 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.

24.10.2017 (WTOREK) GODZ. 10:00–12:00 KLUB KOBIET MIEJSKICH: WIEŃCE I STROIKI NA CMENTARZ
Korzystając z tego co mamy pod ręką w domu, ogrodzie czy lesie zrobimy wieniec oraz stroik na groby. Przynosimy: zielone gałązki np. świerku czy tuji, niewielki znicz, szyszki, zasuszoną trawę, korę, kwiaty sztuczne oraz inne dekoracje.
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: tel. 22 789 22 84 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki.

27.10.2018 (PIĄTEK) GODZ. 18:00 NOWY CYKL: „SIĘGNIJ PO ZDROWIE I RADOŚĆ ŻYCIA Z NATURY I KULTURY!” – II SPOTKANIE pt. „ODPORNOŚĆ dla całej rodziny od MATKI NATURY”.
Prowadzenie – JOLANTA ROMASZEWSKA-HRYMNIAK.
Omówimy zagadnienia: poznaj swój jesienno-zimowy zegar biologiczny, jedzenie naszym życiodajnym paliwem, ziołowe kuracje wzmacniające, naturalne antybiotyki z Bożej apteki, domowe zabiegi wzmacniająco-lecznicze.

Motto przewodnie:
„Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” Hipokrates
Jaka jest twoja świadomość własnego zdrowia?
Jak uruchomić wrodzoną zdolność samoleczenia i samonaprawy?

Te i inne zagadnienia związane z dążeniem do zdrowia i harmonii będziemy rozwijali i praktykowali zgodnie z naturalnym cyklem pór roku, wsparci wiedzą leczniczą Medycyny Klasztornej (m.in. św. Hildegardy z Bingen), ziołolecznictwa i najnowszych badań i trendów zdrowotnych.
A wszystko to po to, żeby sięgnąć po ZDROWIE i RADOŚĆ życia.

Jolanta Romaszewska-Hrymniak – Mistrz Naturoterapeuta (dyplom z uprawnieniami europejskimi), Hirudoterapeuta (leczenie pijawką lekarską), Zielarz Fitoterapeuta współpracująca z Herbarium Św. Franciszka w Panewnikach (Katowicach), Zgłębiająca Medycynę Klasztorną (o. Sroka, o. Klimuszko), propagatorka unikalnej wizji zdrowia Św. Hildegardy z Bingen, praktyk w postach i głodówkach leczniczych, matka i żona.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK

28.10.2017 (SOBOTA) GODZ. 11:00 „ESKIL I TRYNIDAD” – FESTIWALOWE FILMY DLA DZIECI, 10 +
Historia chłopca, który co kilka miesięcy musi zmieniać miejsce zamieszkania, a co za tym idzie – szkołę, kolegów, dom. Film przedstawia, jak złożonym problemem może być samotność. Nagrody: Złoty Kwiat Paproci, Nagroda Jury, 2014 Nagroda Europejskiego Stowarzyszenia Filmów dla Dzieci (ECFA Award). Reżyseria S. Apelgren, Szwecja 2013
Seans niebiletowany.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

28.10.2017 (SOBOTA) GODZ. 18:00 KONCERT PT. „MANEWRY MIŁOSNE, CZYLI POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT” W WYKONANIU JAROSŁAWA TYRANA.
Wokaliście towarzyszą muzycy Akademii Muzycznej w Katowicach pod nazwą RETRO BAND.
Recital oparty na piosenkach z repertuaru Eugeniusza Bodo oraz Andrzeja Boguckiego i Mieczysława Fogga. Okraszone ciekawym komentarzem przeboje zabiorą nas w zaczarowany świat lat 20-tych i 30-tych, gdzie w zadymionej kawiarni można wypić lampkę koniaku, porozmawiać o poezji albo się zakochać. Magiczny czas poprzedniej epoki, gdzie uczucia znaczyły znacznie więcej niż dzisiaj, mężczyźni obdarowywali kwiatami, a kobiety pozwalały skraść sobie pocałunek.
Podczas recitalu będzie można wsłuchać się w utwory, takie jak:
Całuję Twoją dłoń madame, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Spostrzegłem dzisiaj pierwszy siwy włos, Bo to się zwykle tak zaczyna, Jestem w niebie, W małym kinie.
JAROSŁAW TYRAN – aktor dramatyczny i musicalowy, związany przez wiele lat z Teatrem Muzycznym w Gliwicach, Teatrem Zagłębia w Sosnowcu oraz Miejskim Teatrem w Gdyni. Obecnie można go oglądać w spektaklu Korzeniec na scenie Teatru Zagłębia, który doczekał się również realizacji w Teatrze Telewizji. Od 3 sezonów związany jest także z prywatnym Teatrem Moich Marzeń.
Cena biletu: 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 16.10 do 27.10. od godz. 14:00 do 18:00 w kasie MOK. W dniu koncertu od godz. 17:00.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

29.10.2017 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 SPEKTAKL KOMEDIOWY PT. „WIECZNIE MŁODZI” w wykonaniu aktorów Teatru „Mam Teatr”: MARZANNY GRAFF I ALEKSANDRA MIKOŁAJCZAKA.
To komedia pokazująca ludzi w średnim wieku, którzy chcą być młodsi i piękniejsi, a do tego sprawniejsi niż kiedykolwiek byli. Najlepiej gdyby dało się to osiągnąć szybko, tanio i bez wysiłku. Czy tak się da? Wielu wydaje się, że tak. Otaczają nas przecież reklamy mówiące: nie musisz się starać, my sprawimy, że się uda. Są jeszcze wszechobecne porady z Internetu przyjmowane bezkrytycznie. Jeśli dodamy do tego diety cud i przyjaciół, którzy wiedzą wszystko… komedia gotowa.
W pewnym momencie bohaterowie dochodzą do wniosku, że trzeba zaufać specjalistom, a przy okazji poświęcać sobie więcej czasu. Jacy to specjaliści i co pomoże bohaterom być dla siebie? To trzeba zobaczyć zwłaszcza, że śmiech, który towarzyszy sztuce pomaga nam być wiecznie młodymi.
Cena biletu: 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 16.10 do 29.10.2017 w godz. 14:00 – 18:00. W dniu spektaklu od godz. 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.
facebook