Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
27.01.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00 KONCERT PT. „MIŁOŚĆ W OPERETCE, TANGACH i MUSICALU”

27.01.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00
KONCERT PT. „MIŁOŚĆ W OPERETCE, TANGACH i MUSICALU”

Jest to koncert złożony z najpopularniejszych pieśni operetkowych, piosenek musicalowych oraz takich przebojów jak słynna piosenka H. Ordonówny „Miłość Ci wszystko wybaczy”. Całość przeplatana jest najpiękniejszymi argentyńskimi tangami Astora Piazzolli m.in. słynnym „Libertango” oraz „Oblivion”.
Motywem łączącym wszystkie pozycje repertuarowe tego koncertu jest miłość. Dodatkowo słowo wiążące okraszające całość szczyptą anegdoty i dobrego humoru wprowadza słuchaczy w szampański nastrój pozostawiając wspaniałe wrażenia!
Całość koncertu opatrzona jest komentarzem a raczej pogadanką na temat prezentowanych utworów, wprowadzającą w ten sposób słuchaczy w klimat prezentowanej muzyki, wtajemniczając ich częstokroć w zabawne anegdoty związane z utworami i kompozytorami.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
03.02.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00 NOWY CYKL: „TV STARS”  „WIELKA 8semka” KONCERT MICHAŁA GASZA, wokalisty PIOTRA RUBIKA, z ZESPOŁEM

03.02.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00
NOWY CYKL: „TV STARS”
„WIELKA 8semka”
KONCERT MICHAŁA GASZA,
wokalisty PIOTRA RUBIKA, z ZESPOŁEM

Koncert jest wynikiem fascynacji ósemką najwybitniejszych wokalistów polskiej sceny muzycznej – zarówno tych, którzy już odeszli, jak również tych, którzy wciąż zachwycają swoimi koncertami. Zupełnie nowe aranżacje zaskoczą najbardziej wymagającą publiczność!
Podczas koncertu usłyszymy piosenki NAJWIĘKSZYCH!!!
Stan Borys – Jaskółka uwięziona; Wierzę drzewom Andrzej Zaucha – Byłaś serca biciem; C’est la vie Zbigniew Wodecki – Lubię wracać tam, gdzie byłem; Zacznij od Bacha Stanisław Soyka – Fa Na Na Na; Na miły Bóg Marek Grechuta – Dni, których nie znamy; Nie dokazuj Grzegorz Ciechowski – Mamona; Tak, tak… to ja… Grzegorz Markowski – Niepokonani; Kołysanka dla nieznajomej Czesław Niemen – Jednego serca; Płonie stodoła
Cena biletów: 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 22.01 do 02.02 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu koncertu od godz. 17:00.
Miejsce: sala widowiskowa MOK
11.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 ZAKOŃCZENIE KARNAWAŁU Z TRIO WOKALNYM „THE CHANCE”  finalistkami Programu X–FACTOR

11.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
ZAKOŃCZENIE KARNAWAŁU
Z TRIO WOKALNYM „THE CHANCE”
finalistkami Programu X–FACTOR

Zespół tworzą: Agnieszka Latusek, Magdalena Adamiak i Monika Marcol.
Od 5 lat dziewczyny są zgranym zespołem i sukcesywnie udowadniają, że girlsbandy w Polsce mają w pełni zasłużoną rację bytu na rynku muzycznym. To pełne energii trzy kobiety, świetnie odnajdujące się w muzyce lat 80-tych, 90-tych. Kontakt z publicznością daje im mnóstwo satysfakcji, a wspólne wykonanie znanych utworów sprawia, że każdy koncert staje się wyjątkowy i niepowtarzalny.
Cena biletu: 10 zł. Przedsprzedaż biletów od 29.01. do 09.02 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu wydarzenia od godz. 17:00.
Miejsce: sala widowiskowa MOK
17.02.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00NOWY CYKL MUZYCZNY: „KRAINA ŁAGODNOŚCI”  KONCERT BASI BŁASZCZYK QUARTET.

17.02.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00
NOWY CYKL MUZYCZNY:
„KRAINA ŁAGODNOŚCI”
KONCERT BASI BŁASZCZYK QUARTET.

Zagrają: Barbara Błaszczyk – wokal; Przemysław Pankiewicz – fortepian; Mateusz Szewczyk – kontrabas; Damian Szajkowski – perkusja.
Basia Błaszczyk Quartet to grupa młodych muzyków, artystów, przyjaciół i studentów Wydziału Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach. Zespół wykonuje kompozycje liderki Barbary Błaszczyk. Jej muzyka wyraża prawdę o niej samej, bogactwo uczuć, prostotę połączoną z rozkwitem bujnej wyobraźni. Traktując wokal instrumentalnie, bawi się jego barwą. Kreuje wdzięczne melodie, splatając je z autorskimi tekstami, inspirowanymi poezją. W swoich kompozycjach, wykorzystując ciepłe brzmienie instrumentów akustycznych, szuka przestrzeni, wolności, szczerości, oddechu, intymności i odrobiny ciszy.
Wstęp wolny. Miejsce: sala widowiskowa MOK.
facebook