Miejski Ośrodek Kultury poszukuje dwóch psychologów oraz socjologa/ewaluatora

W związku z realizacją projektu pn: "Miejsce. Oddech. Kult" dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne Miejski Ośrodek Kultury poszukuje dwóch psychologów oraz socjologa/ewaluatora.
Do zadań psychologów będzie należało: przygotowanie planu badań, nadzór nad prowadzeniem diagnozy, udział w pracach komisji konkursowej.
Do zadań socjologa/ewaluatora będzie należało: przeprowadzenie badań, opracowanie wyników i raportu końcowego. Wymagany udział socjologa w kilku spotkaniach i minimalne doświadczenie w prowadzeniu podobnych projektów.
W ramach projektu odbędzie się maksymalnie 13 spotkań po 2 godz. (choć jest to założenie które może ulec zmianie - zmniejszeniu).
Pierwsze spotkanie odbędzie się 02.03. 2015 godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury.
Oferujemy: zatrudnienie na umowę o dzieło.
Informacje o projekcie „Miejsce . Oddech. Kult”:
Zadaniem I etapu projektu jest analiza funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie jako instytucji projektującej swoją działalność w oparciu o dialog ze społecznością lokalną. W ramach projektu zostanie utworzona grupa robocza, która w trakcie spotkań warsztatowych dokona ponownej analizy struktury, potrzeb, możliwości i oczekiwań określonych grup społeczności lokalnej, głównie młodzieży, rodzin z dziećmi i seniorów. Zadaniem grupy będzie także określenie potencjału, którym dysponuje miasto i MOK w zakresie realizacji zadań kulturalno - edukacyjnych. Na tej podstawie sprecyzowany zostanie zakres szczegółowego badania ankietowego i fokusowego, które przeprowadzone będzie w maju.

II etap projektu zakłada przeprowadzenie konkursu inicjatyw lokalnych , w wyniku którego zostaną wyłonione, a następnie zrealizowane najlepsze oddolne inicjatywy i działania animacji kulturalnej.
Termin realizacji: 16.02 - 22.07.2015.
Osoby zainteresowane poproszone są o nadsyłanie CV do 25.02.2015 r na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polub nas