Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
  • Start
  • Powrót do oferty teatru

Teatr OTWARTY - luty

01.02.2018 (CZWARTEK) GODZ. 17:00 – 18:30
„TEATR OD KULIS”
NOWY PROJEKT DLA DZIECI 6-10 LAT

Projekt z zakresu edukacji teatralnej mający na celu wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Warsztaty zostaną podzielone na trzy części. W części pierwszej skupimy się na integracji zespołu i rozwoju własnej osobowości. Następnie wybierzemy się w podróż po scenach teatralnych, poznając różnorodne formy teatralne. Kiedy już poznamy własne możliwości i upodobania, zdobędziemy solidną wiedzę, przyjdzie czas na to, by podzielić się tą wiedzą z innymi. Jak? Przyjdźcie i zobaczcie sami!
Zajęcia w każdy wtorek. Opłata miesięczna: 50 zł. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 22 789 22 84.
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury.
04.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00  KABARET ZADRA PRZEDSTAWIA SPEKTAKL pt. „DZIWNY PRZYPADEK DOKTORA TRZYMAJA”  HUMORESKA O MIŁOŚCI, PIENIĄDZACH I RZECZ JASNA, O ZDROWIU.

04.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
KABARET ZADRA PRZEDSTAWIA SPEKTAKL pt.
„DZIWNY PRZYPADEK DOKTORA TRZYMAJA”
HUMORESKA O MIŁOŚCI, PIENIĄDZACH
I RZECZ JASNA, O ZDROWIU.

Skład zespołu: Zofia Smulska, Krystyna Krakowiak, Ewa Gapon, Urszula Rutkowska, Dariusz Niedzielski, Wiktor Sosnowski, Wiktor Kowalski, Sławomir Kuczek.
Doktor Alojzy Trzymaj – człowiek znudzony życiem, niestroniący od alkoholu i kobiet, jak co dzień przychodzi do pracy po nocnych eskapadach. Osobiście stawia na zysk i po godzinach dorabia tzw. „wizytami domowymi”, choć w głębi duszy pragnie wzniosłej miłości. Spotkania z pacjentami traktuje raczej lekko i stara się ich unikać. Kiedy po jednej z wizyt, zapada w sen, odkrywa sens, którego od tak dawna szukał. Pomaga mu w tym upiór Skrzypczakowej – byłej pacjentki Trzymaja.
Kabaret Zadra – istnieje od 1980 r. Tworzy go grupa przyjaciół – osób utalentowanych nie tylko aktorsko, których pasją życiową jest śpiew, poezja, gra sceniczna. Kabaret cieszy się dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na ciekawe, pełne pogody ducha i dowcipu teksty, oraz znakomite, barwne kreacje aktorskie. Ciągle tworzą nowe przedstawienia i zdobywają nagrody.
Cena biletów: 10 zł. Przedsprzedaż biletów od 22.01 do 02.02 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu spektaklu od godz. 17:00. Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.

10.02.2018 (SOBOTA) GODZ. 11:00
„UCIECZKA Z PIÓRNIKA” – SPEKTAKL DLA DZIECI OD LAT 4.

Teatr Czekoladowy Słoń zaprasza na nową bajkę. To niezwykła historia przyborów szkolnych, które... uciekają z piórnika. Kredka i Ołówek boją się temperowania. Pióro – wymiany stalówki, Mazak – ślinienia… Muzyka na żywo i dużo dobrej zabawy.
Bilety w cenie: 10 zł/dziecko,15 zł/opiekun.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.
18.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00  WIECZÓR Z GWIAZDAMI SERIALI TELEWIZYJNYCH W SPEKTAKLU KOMEDIOWYM „MAYDAY 2”

18.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
WIECZÓR Z GWIAZDAMI SERIALI TELEWIZYJNYCH
W SPEKTAKLU KOMEDIOWYM „MAYDAY 2”

Zapraszają: KATARZYNA CICHOPEK, KAMILA POLAK, DARIA KRZYŻANIAK, MAREK WŁODARCZYK, MICHAŁ KOTERSKI, MARCIN MROCZEK, MARIUSZ KRZEMIŃSKI.
„Mayday 2”, czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu... i przeżyć. Czy macie Państwo ochotę przeżyć coś nadzwyczajnego i poprawić swój nastrój? Jeśli tak, to ta sztuka powstała właśnie dla Was!
Którą kobietę powinien wybrać John? Seksowną Barbarę czy doskonale gotującą Mary? Co się stanie, jeśli jego dwójka dzieci z innych małżeństw pozna się? Jak poradzi sobie z nieustającymi kłamstwami i krętactwami przyjaciel rodziny, Stanley? Na te wszystkie nurtujące pytania aktorzy odpowiedzą we własnym, wyjątkowym, komicznym i zawrotnym tempie.
Niebezpieczeństwo wynikające z tej sztuki może być jedno. Państwa humor zmieni się nieodwracalnie, a śmiać się będziecie nawet po ostatnich ukłonach! Czy jesteście Państwo gotowi zmierzyć się z prawdziwą i jedyną słuszną formą żartu?
Cena biletu: 60 zł. Przedsprzedaż biletów od 29.01.2018 do 16.02.2018 w kasie MOK w godz. 14:00 – 18:00. W dniu wydarzenia od godz. 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK
facebook