Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
14.01.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 WIECZÓR Z GWIAZDAMI – GENIALNA KOMEDIA YASMINY REZY W GWIAZDORSKIEJ OBSADZIE: KATARZYNA MACIĄG, LESŁAW ŻUREK, KATARZYNA MISIEWICZ-ŻUREK ORAZ MARCIN CHOCHLEW

14.01.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
WIECZÓR Z GWIAZDAMI – GENIALNA KOMEDIA YASMINY REZY W GWIAZDORSKIEJ OBSADZIE: KATARZYNA MACIĄG, LESŁAW ŻUREK, KATARZYNA MISIEWICZ-ŻUREK ORAZ MARCIN CHOCHLEW

Reżyseria: Dominik Nowak.
To niezwykle „aktorsko” napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie – Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw. Czwórka dorosłych „wychowanych” osób rozmawia w „kulturalny” sposób o zaistniałej sytuacji tj. bójki ich dzieci. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt…
W rankingu wydarzeń teatralnych 2016 r. Gazety Świętojańskiej spektakl zwyciężył w kategorii „Najlepszy spektakl komediowy”.
Cena biletu: 60 zł. Przedsprzedaż od 11.12.2017 r. do 12.01.2018 r. w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu wydarzenia od godz. 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.
28.01.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 NOWY CYKL – KLASYKA W TEATRZE – SPEKTAKL KOMEDIOWY - „DOŻYWOCIE” ALEKSANDRA FREDRY W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU PARABUCH

28.01.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
NOWY CYKL – KLASYKA W TEATRZE – SPEKTAKL KOMEDIOWY - „DOŻYWOCIE” ALEKSANDRA FREDRY W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU PARABUCH

„Dożywocie” to utwór przedstawiający w komediowej formie rodzący się w XIX wieku kapitalizm. Jest to galeria cudownie nakreślonych postaci, wśród których lichwiarz Łatka należy obok Cześnika, czy Rejenta z „Zemsty”, do najważniejszych typów ludzkich przedstawionych przez Fredrę. Choć głównym wątkiem utworu jest pogoń za pieniądzem, to jak na komedię przystało, towarzyszy mu uroczy wątek romansowy, kończący się happy endem. Na szczególną uwagę zasługuje piękny „fredrowski” wiersz, którym komedia jest napisana.
Cena biletu: 20 zł.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.

01.02.2018 (CZWARTEK) GODZ. 17:00 – 18:30
„TEATR OD KULIS”
NOWY PROJEKT DLA DZIECI 6-10 LAT

Projekt z zakresu edukacji teatralnej mający na celu wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Warsztaty zostaną podzielone na trzy części. W części pierwszej skupimy się na integracji zespołu i rozwoju własnej osobowości. Następnie wybierzemy się w podróż po scenach teatralnych, poznając różnorodne formy teatralne. Kiedy już poznamy własne możliwości i upodobania, zdobędziemy solidną wiedzę, przyjdzie czas na to, by podzielić się tą wiedzą z innymi. Jak? Przyjdźcie i zobaczcie sami!
Zajęcia w każdy wtorek. Opłata miesięczna: 50 zł. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 22 789 22 84.
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury.
04.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00  KABARET ZADRA PRZEDSTAWIA SPEKTAKL pt. „DZIWNY PRZYPADEK DOKTORA TRZYMAJA”  HUMORESKA O MIŁOŚCI, PIENIĄDZACH I RZECZ JASNA, O ZDROWIU.

04.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
KABARET ZADRA PRZEDSTAWIA SPEKTAKL pt.
„DZIWNY PRZYPADEK DOKTORA TRZYMAJA”
HUMORESKA O MIŁOŚCI, PIENIĄDZACH
I RZECZ JASNA, O ZDROWIU.

Skład zespołu: Zofia Smulska, Krystyna Krakowiak, Ewa Gapon, Urszula Rutkowska, Dariusz Niedzielski, Wiktor Sosnowski, Wiktor Kowalski, Sławomir Kuczek.
Doktor Alojzy Trzymaj – człowiek znudzony życiem, niestroniący od alkoholu i kobiet, jak co dzień przychodzi do pracy po nocnych eskapadach. Osobiście stawia na zysk i po godzinach dorabia tzw. „wizytami domowymi”, choć w głębi duszy pragnie wzniosłej miłości. Spotkania z pacjentami traktuje raczej lekko i stara się ich unikać. Kiedy po jednej z wizyt, zapada w sen, odkrywa sens, którego od tak dawna szukał. Pomaga mu w tym upiór Skrzypczakowej – byłej pacjentki Trzymaja.
Kabaret Zadra – istnieje od 1980 r. Tworzy go grupa przyjaciół – osób utalentowanych nie tylko aktorsko, których pasją życiową jest śpiew, poezja, gra sceniczna. Kabaret cieszy się dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na ciekawe, pełne pogody ducha i dowcipu teksty, oraz znakomite, barwne kreacje aktorskie. Ciągle tworzą nowe przedstawienia i zdobywają nagrody.
Cena biletów: 10 zł. Przedsprzedaż biletów od 22.01 do 02.02 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu spektaklu od godz. 17:00. Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.

10.02.2018 (SOBOTA) GODZ. 11:00
„UCIECZKA Z PIÓRNIKA” – SPEKTAKL DLA DZIECI OD LAT 4.

Teatr Czekoladowy Słoń zaprasza na nową bajkę. To niezwykła historia przyborów szkolnych, które... uciekają z piórnika. Kredka i Ołówek boją się temperowania. Pióro – wymiany stalówki, Mazak – ślinienia… Muzyka na żywo i dużo dobrej zabawy.
Bilety w cenie: 10 zł/dziecko,15 zł/opiekun.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.
18.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00  WIECZÓR Z GWIAZDAMI SERIALI TELEWIZYJNYCH W SPEKTAKLU KOMEDIOWYM „MAYDAY 2”

18.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
WIECZÓR Z GWIAZDAMI SERIALI TELEWIZYJNYCH
W SPEKTAKLU KOMEDIOWYM „MAYDAY 2”

Zapraszają: KATARZYNA CICHOPEK, KAMILA POLAK, DARIA KRZYŻANIAK, MAREK WŁODARCZYK, MICHAŁ KOTERSKI, MARCIN MROCZEK, MARIUSZ KRZEMIŃSKI.
„Mayday 2”, czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu... i przeżyć. Czy macie Państwo ochotę przeżyć coś nadzwyczajnego i poprawić swój nastrój? Jeśli tak, to ta sztuka powstała właśnie dla Was!
Którą kobietę powinien wybrać John? Seksowną Barbarę czy doskonale gotującą Mary? Co się stanie, jeśli jego dwójka dzieci z innych małżeństw pozna się? Jak poradzi sobie z nieustającymi kłamstwami i krętactwami przyjaciel rodziny, Stanley? Na te wszystkie nurtujące pytania aktorzy odpowiedzą we własnym, wyjątkowym, komicznym i zawrotnym tempie.
Niebezpieczeństwo wynikające z tej sztuki może być jedno. Państwa humor zmieni się nieodwracalnie, a śmiać się będziecie nawet po ostatnich ukłonach! Czy jesteście Państwo gotowi zmierzyć się z prawdziwą i jedyną słuszną formą żartu?
Cena biletu: 60 zł. Przedsprzedaż biletów od 29.01.2018 do 16.02.2018 w kasie MOK w godz. 14:00 – 18:00. W dniu wydarzenia od godz. 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK
facebook