Teatr OTWARTY - styczeń

13.01.2019 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 SPEKTAKL KOMEDIOWY „PODWIECZOREK ŻYCIA”. W rolach głównych: MARZANNA GRAFF I ALEKSANDER MIKOŁAJCZAK.

13.01.2019 (NIEDZIELA)

Reżyseria: Karol Stępkowski. Scenariusz: Marzanna Graff. Muzyka: Danuta Błażejczyk i Mieczysław Jurecki. Produkcja: Mam Teatr
Podobno nie ma na świecie bardziej męczącego stworzenia niż mężczyzna, który choruje lub traci pracę. Główny bohater komedii „Podwieczorek życia” – Jacuś – zawsze miał skłonność do przesady w swoich chorobach. Katar urastał do rangi dżumy. Tym razem problemy narastają, bo Jacuś nie ma pracy. Jego żona – Anusia – musi wykazać się anielską cierpliwością i nie lada pomysłowością aby dać sobie radę z wymysłami męża.
Cena biletu: 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 02.01.2019 do 11.01.2019 w godz. 14:00 – 18:00. W dniu spektaklu od 17:00.

12.01.2019 (SOBOTA)  GODZ. 11:00 „FABRYKA ŚNIEGU” – SPEKTAKL DLA DZIECI 3+

12.01.2019 (SOBOTA) GODZ. 11:00 „FABRYKA ŚNIEGU” – SPEKTAKL DLA DZIECI 3+

Hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Nikt nie potrafi jej naprawić, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy Fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysową sytuacją. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer? oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach? Spektakl w wykonaniu Teatru Trip.
Bilety w cenie: 10 zł/dziecko,15 zł/opiekun.

02.02.2019 (SOBOTA) GODZ. 18:00 WIECZÓR Z GWIAZDAMI – ARTUR BARCIŚ SHOW

LUTOWA PROPOZYCJA WIECZORU:

One man show popularnego aktora, w którym zaprasza widzów za kulisy swojej pracy, w zabawnej formie prezentując przygody jakie mogą się tam pojawić.
Ćwiczenie dykcji, opowieści o „sypkach”, czyli aktorskich wpadkach, o tremie, o dowcipach jakie aktorzy robią sobie na scenie, ilustrują piosenki mistrzowsko wykonywane przez aktora.
Cena biletu: 40 zł. Przedsprzedaż biletów od 14.01.2019 do 01.02.2019 w kasie MOK. W dniu wydarzenia od godz. 17:00.

20.01.2019 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 WIECZÓR Z GWIAZDAMI – GRAŻYNA WOLSZCZAK, ANTONI PAWLICKI, PIOTR CYRWUS/PIOTR DĄBROWSKI, LESZEK LICHOTA ORAZ AGNIESZKA WIĘDŁOCHA w SPEKTAKLU pt. „POLOWANIE NA ŁOSIA” – autor Michał Walczak

20.01.2019 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 WIECZÓR Z GWIAZDAMI

To współczesna komedia – nie dość, że czarna to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko-gorzka, znakomita!
Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi…
Cena biletu: 70 zł. Przedsprzedaż biletów od 10.12.2018 do 18.01.2019 r. w kasie MOK. W dniu spektaklu od godziny 17:00.
Miejsce: Teatr OTWARTY MOK