„13 randek DaNuty”

24 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
Katarzyna Dąbrowska „13 RANDEK DaNuty”. Rinn piosenki o miłości

Danuta Rinn była wszechstronnie wykształcona muzycznie, a łatwość z jaką śpiewała arcytrudne kompozycje, lekkość i wdzięk jej swingowania to pułapka dla tych, co próbują się z jej piosenkami mierzyć.

Niewiele współczesnych wokalistek posiada możliwości wokalne odpowiadające poziomowi trudności tego materiału; jedną z nielicznych jest z pewnością Katarzyna Dąbrowska, której oryginalna barwa głosu, nadaje znanym i lubianym piosenkom Rinn zupełnie nowe brzmienie. Wspomagają ją w tym błyskotliwe aranżacje Urszuli Borkowskiej i zabawny scenariusz Magdaleny Smalary.

13 wybranych do programu utworów stało się pretekstem do snucia rozważań o miłości. A myli się ten, kto twierdzi, że wszystko już na ten temat zostało powiedziane. Większość z nas ma swoją miłosną historię, większość z nas chodziła, chadza lub w końcu pójdzie na jakąś randkę. Randka. Randka jako obietnica, randka jako wrota do przyszłości, randka jako preludium związku, przedpokój relacji, randka jako koszmar. 

Występują: Katarzyna Dąbrowska; Urszula Borkowska – piano; Wojciech Gumiński – kontrabas; Marcin Słomiński – perkusja; Scenariusz: Magdalena Smalara

Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Urszula Borkowska

Bilety: 30 zł normalny/20 zł ulgowy

Miejsce: sala widowiskowa MOK

Skip to content