60 lat naszego Miasta

10-12 CZERWCA (PIĄTEK/SOBOTA/NIEDZIELA)

Wiele historii. Jedno miejsce –  60 lat Miasta Józefowa

W 2022 r. obchodzimy jubileusz 60-lecia nadania praw miejskich Miastu Józefów. Z tej okazji zapraszamy na wspólne, międzypokoleniowe świętowanie.

W programie:

10-12 CZERWCA – Festiwal Food Trucków

10 CZERWCA – KINO POD GWIAZDAMI /”Miś” reż S. Bareja/

11 CZERWCA –  koncerty zespołów Czereśnie i DESorientacja, animacje na skwerze, prezentacje utalentowanych mieszkańców Józefowa, wykłady i rozmowy o historii miasta, stoiska lokalnych artystów i rękodzielników, potańcówka z DJ Wiką i DJ Witem.

12 CZERWCA – gra miejska MISJA JÓZEFÓW: ZAPISZ SIĘ

GODZ. 20:00 Przyznanie odznaczeń: ZASŁUŻONY DLA MIASTA JÓZEFOWA

GODZ. 20:30 KONCERT DLA MIASTA JÓZEFOWA – na zakończenie imprezy, z wyjątkowym, jubileuszowym programem, przygotowanym specjalnie na 60-te urodziny Miasta Józefowa, wystąpi Adam Sztaba z orkiestrą oraz zaproszonymi gośćmi: Kasią Moś i Kubą Badachem.

Miejsce: MOK Józefów, scena plenerowa MOK, Skwer im. św. Jana Pawła II, parkingi przy Urzędzie Miasta i przy ul. Parkowej.