archiwum akcji letnich i zimowych

ferie zimowe 2024 "wczoraj, dziś jutro"

Apolonia i Franciszek, pierwsi właściciele Willi Frankówki, staną się inspiracją dla rozmaitych warsztatów, spotkań i wydarzeń zaplanowanych podczas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży z Józefowa. Przeniesiemy się do początku XX wieku, aby z perspektywy historycznych postaci przyjrzeć się sposobom spędzania wolnego czasu.

Co kiedyś umilało gościom pobyt we Frankówce? W co się bawili? Jak przygotowywano się do rozmaitych aktywności? Co robiliby dziś, gdyby wsiedli w wehikuł czasu?

Spróbujemy wspólnie odpowiedzieć na te pytania. Zapraszamy!

Zapisy od 2 stycznia przyjmujemy mailowo:
a.parzych-bucka@mokjozefow.pl.
*/zapisy obowiązują: os. indywidualne na warsztaty/gr. zorganizowane do kina i na spektakl/
W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz konkretnych dat wybranych zajęć, w których dziecko będzie uczestniczyło (np. Bonjour AŻUR, 16.01).

UWAGA!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, bardzo prosimy o wcześniejsze powiadomienie mailowe w przypadku rezygnacji z danych zajęć. Brak zgłoszenia nieobecności będzie skutkował wypisaniem uczestnika z listy wszystkich zajęć.

LATO W MOKU 2023 "NATURALNIE Z KULTURĄ"

Trzy ludki na zielonej trawie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjnych zajęć, spotkań i wydarzeń przygotowaną dla dzieci od 6 r.ż. oraz dla młodzieży 12+

W tym roku wakacyjny program dla dzieci i młodzieży nawiązuje do hasła naszego Ośrodka – „Naturalnie z kulturą”. Chcielibyśmy, aby od najmłodszych lat uczestnicy wydarzeń w MOK-u czerpali naturalną radość ze spędzania czasu wolnego z kulturą. Program inspirowany jest przyrodą oraz twórczym wypoczynkiem. Łączymy edukację z artystyczną i międzypokoleniową zabawą (bardzo mile widziani są opiekunowie oraz starsze rodzeństwo). W klimatyzowanej sali widowiskowej zobaczycie fajne filmy, pokazy naukowe i przyrodnicze, spektakle teatralne. Czekają na was rozmaite warsztaty artystyczne. To będą 2 miesiące pełne atrakcji, zapraszamy!

W ofercie znajdują się zajęcia bezpłatne oraz płatne. Liczba miejsc ograniczona.
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

Zapisy od 12 czerwca przyjmujemy mailowo: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl
*/obowiązują zapisy: os. indywidualne na warsztaty/gr. zorganizowane do kina i na warsztaty/.

— W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz konkretnych dat wybranych zajęć, w których dziecko będzie uczestniczyło (np. „Kolory lata” – 4 i 11 lipca, „Letnie tworzenie” – 5 i 12 lipca). —

UWAGA!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, bardzo prosimy o wcześniejsze powiadomienie mailowe w przypadku rezygnacji z danych zajęć. Brak zgłoszenia będzie równoznaczny z wypisaniem uczestnika z listy wszystkich zajęć.

OFERTA BEZPŁATNA
Program dofinansowany w ramach zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Józefowa na 2023 rok.

ZIMOWA PAUZA 2023

Program* dla dzieci 6+ oraz młodzieży

Moc filmów, spektakle, artystyczne warsztaty i bale karnawałowe w stylu retro – to nasze propozycje na zimową przerwę. Jak zawsze będzie twórczo, oryginalnie i różnorodnie. Zachęcamy do przychodzenia razem z rodzicami, dziadkami, starszym rodzeństwem, niech ten krótki czas ferii na długo pozostanie dla wszystkich miłym wspomnieniem.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.  Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązują zapisy (grupy zorganizowane na spektakle i seanse filmowe oraz uczestników indywidualnych na warsztaty i spotkania filmowe w Willi Frankówce).

Kontakt: Agata Parzych-Bucka, e:mail: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl, tel. 602 110 557.

*Program dofinansowany w ramach zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Józefowa na 2023 rok.

LATO W MOKU 2022 "LUZIK ARBUZIK"

Rysunek: głowa chłopca i kawałek arbuza na różowym tle.

LUZIK ARBUZIK, czyli WAKACYJNA OFERTA ZAJĘĆ W MOK-U

27 czerwca – 29 lipca 2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjnych zajęć, spotkań i wydarzeń przygotowaną dla dzieci od 6 r.ż. oraz dla młodzieży.

Tegoroczny program inspirowany jest naturą oraz aktywnym wypoczynkiem. Łączymy edukację z artystyczną i międzypokoleniową zabawą (zapraszamy opiekunów oraz starsze rodzeństwo). Polecamy: letnie warsztaty ukulele, warsztaty animacji poklatkowej, warsztaty szycia, rysunku i majsterkowania. W klimatyzowanej sali widowiskowej zobaczycie fajne filmy, pokazy naukowe i przyrodnicze, minikoncerty i spektakl.

Zapisy* przyjmujemy od 13 czerwca:
a.parzych-bucka@mokjozefow.pl

Program dofinansowany z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz
Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Józefowa na 2022 rok.

LUZIK ARBUZIK 2023 LATO W MOK / RELACJA FOTOGRAFICZNA/

Wycięte z papieru ludki - zielony i biały siedzą w wyciętym z kartonu pokoju.
„Inny świat” Ewa Laskowska /kadr z filmu/

Filmy, które powstał podczas warsztatów animacji poklatkowej organizowanych dla dzieci i młodzieży podczas akcji Luzik arbuzik 2022.

Prowadzenie zajęć: Marta i Cezary Skroccy

→ZOBACZ FILMY