Dziewczyna w czarnej podkoszulce.

Bliskość z ciałem/warsztat

Dziewczyna w czarnej podkoszulce.

4 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 11:00
Bliskość z ciałem z elementami ruchu intuicyjnego/warsztat taneczny

Na początku, gdy słyszysz słowo „ciało”, pewnie myślisz o jego wizualnych częściach, o swoim wzroście, ilości tkanki tłuszczowej. Później natomiast pojawiają się skojarzenia z ograniczeniami, bólami i tym co mało przyjemne na co dzień. Podczas spotkania będziemy dawać uwagę naszemu organizmowi, budować relacje z ciałem. Bliskość z ciałem jest źródłem niewyczerpanej satysfakcji. Co daje poczucie bliskości z ciałem? Łatwiej radzić sobie ze sprawami dnia codziennego, wspomaga w radzeniu sobie z różnymi emocjami, pozwala cieszyć się życiem.

Podczas spotkania zanurzymy się w sygnałach płynących z organizmu i będziemy poszukiwać ruchu, który jest intuicyjny. Każdy z nas ma swój indywidualny język ciała, swoboda w jego wyrażaniu wspomaga pracę z emocjami, a co za tym idzie, buduje wewnętrzny pozytywny obraz samego siebie. Przeprowadzę was przez proces zanurzania się we własnym ciele.

Zajęcia są dla każdego powyżej 18 roku życia, niezależnie od etapu na jakim jesteś. Po zajęciach spojrzysz łagodniejszym wzrokiem na wizerunek swojego ciała. Czas trwania: 2 godziny.

Prowadzenie: Tina Sornek.

Zapisy: tel. 794 772 331 lub tina@ambicje.org.

Koszt: 30 zł/uczestnik. Miejsce: Klub Hydrofornia

Skip to content