Grupa siedmiu stojących osób (jedna kobieta w środku) patrzących na widza.

Goosebumps (a capella)/ koncert online

Goosebumps to siedmioro energetycznych i bardzo zdolnych ludzi, którzy śpiewają a capella czyli wielogłosowo bez akompaniamentu instrumentów. Muzycy – każdy z osobna – to niewątpliwie nietuzinkowe postacie, którzy na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Muzyka, którą tworzą to przekrój repertuaru pop, electronic, hip-hop oraz R&B.

Goosebumps tworzą: Paweł Skiba, Dominik Skrzyniarz, Paulina Tarasińska „TARASKA”, Sebastian Dudzik, Krzysztof Cygan, Damian „QLA” Wójcik oraz Michał Jabłoński „Maic Bandit”.

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI do odbioru od wtorku do piątku w godz. 11:00 – 17:00, w sobotę 16:00 – 17:30.
UWAGA! ZASADY UDZIAŁU W WYDARZENIACH:
W związku z wirusem SARS-COV-2, aby uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez MOK Józefów należy:
– wypełnić na miejscu: KWESTIONARIUSZ ZDROWIA I KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ lub wypełnić na miejscu,
– w wydarzeniach na sali widowiskowej może wziąć udział maksymalnie 90 osób, na terenie budynku obowiązują maseczki.
Transmisja: Youtube, Facebook (@MOK Józefów) – obejrzyj poniżej:

Więcej o zespole:
Zespół zadebiutował na rynku muzycznym w październiku 2015 roku. Przedstawił wtedy własną wersję utworu Sama Smitha „Writings On The Wall”, która promowała kolejną odsłonę filmu z serii James Bond. Wersja zespołu otrzymała mnóstwo bardzo pozytywnych komentarzy, także za granicą. W 2016 roku GOOSEBUMPS brał udział w 11 edycji programu Must Be The Music. Zebrał fantastyczne recenzje i wyróżnienia, między innymi Radia RMF FM, Interii, Super Expresu czy Onetu.

18 stycznia 2018 roku zespół na zaproszenie legendy polskiego dziennikarstwa muzycznego Romana Rogowieckiego gościł w radiu RDC. 9 lutego ukazał się debiutancki album o tytule GOOSEBUMPS Vol.1, który promował utwór Uptown Funk. Premiera odbyła się pod patronatem Programu 1 Polskiego Radia w audycji Adama Dobrzyńskiego. 23 marca zespół wystąpił gościnnie w programie Halo Polonia w stacji TVP Polonia. W kwietniu grupa wzięła udział w nagraniach 21. sezonu programu Jaka To Melodia oraz Pytanie na Śniadanie nadawanych w TVP. Gościli także w programie Dzień Dobry TVN. W listopadzie grupa promowała się na antenie Radia ESKA. Od 2019 roku GOOSEBUMPS koncertuje w całej Polsce. Jednocześnie nagrywa materiał na drugi album, którego premiera jest planowana latem 2021 roku.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 13 2021
Expired!

Czas

18:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lut 13 2021
  • Czas: 12:00

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content