BRAK BILETÓW/„A miał być cud”/ spektakl z piosenkami Agnieszki Osieckiej/ Teatr Mazowiecki

Co się stało z naszą miłością? Mogą zapytać Anna i Franciszek – bohaterowie nowej sztuki Teatru Mazowieckiego – spektaklu poetycko-muzycznego, którego scenariusz powstał na kanwie tekstów Agnieszki Osieckiej. A ona jak nikt inny umiała pisać o miłości – nie tylko tej wielkiej, pierwszej, ale i tej dojrzałej, znudzonej rutyną dnia codziennego, tęskniącej za szaleństwem i porywami wielkich namiętności.

Występują: Halina Rowicka, Jacek Kawalec, Mikołaj Hertel (akompaniament). Tekst: Halina Rowicka. Adaptacja i reżyseria: Jan Szurmiej. Scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk. Aranżacje muzyczne: Mikołaj Hertel. Muzyka: Jacek Bąk, Janusz Bogacki, Natalia Iwanowa, Seweryn Krajewski, Jacek Mikuła, Włodzimierz Nahorny, Bułat Okudżawa, Wiktor Osiecki, Andrzej Zieliński.

Bilety: 50 zł normalny/30 zł ulgowy.

lut 19 2023

• Data: lut 19 2023