BRAK MIEJSC/„Droga”/premierowy koncert 4. studyjnej płyty Marcina Wargockiego

BRAK MIEJSC

Marcin Wargocki powraca z premierą swojego najnowszego krążka pt. „Droga”. W charakterystyczny dla siebie sposób zabierze nas w krainę łagodności. Pozwoli zatrzymać się, zastanowić, przeżyć głęboko. Bez zbędnego patosu i nadęcia, prosto z serca. Najnowszy album opisuje / opowiada / podpowiada jak można iść w obecności Mistrza przez dzisiejszy świat.

„Kiedy śpiewam „Drogę”, wzruszam się do łez. Wraz ze łzami, każdą ich kroplą, modlę się o pomoc, ulgę i nadzieję dla tych, którym wydaje się, że to koniec. Błogosławię, na tyle ile umiem, całym sercem – chorych, zranionych, bliskich, tych którzy nagle i niespodziewanie odeszli, wyśmiewanych, zdradzonych, niesłusznie oskarżanych, najuboższych, nałogowców i tych, których konkretnie nie wymieniłem, ale są…” – mówi Artysta.

Świetnie przyjęty tytułowy utwór Marcin zaśpiewał na płycie z liderem i twórcą zespołu Stare Dobre Małżeństwo Krzysztofem Myszkowskim. W nagraniu wzięli udział także to Wojciech Czemplik, Ryszard Żarowski oraz Roman Ziobro. Koncert zagra zespół w pełnym składzie: Bogdan Żywek –klawisze; Anna Bojas – skrzypce; Katarzyna Wierzbicka – altówka; Roman Ziobro – kontrabas.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie MOK i na stronie: www.biletyna.pl.

Miejsce: sala widowiskowa MOK.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 17 2024
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lut 17 2024
  • Czas: 12:00 - 14:00

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content