„Fotograf Roku 2022” Okręgu Mazowieckiego ZPFP / wernisaż wystawy

Związek Polskich Fotografów Przyrody (ZPFP) to największa i najstarsza polska organizacja zrzeszająca wybitnych fotografów przyrody. Zdjęcia są rozpoznawalne w przestrzeni publicznej, Internecie, pojawiają się w licznych publikacjach. Wystawa jest podsumowaniem corocznego konkursu fotografii przyrodniczej organizowanej przez Okręg Mowiecki ZPFP. Prezentujemy 45 nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć.

Wstęp wolny. Miejsce: Dom Nauki i Sztuki / Willa Frankówka, ul. Kard. Wyszyńskiego 2.

Wydarzenie w ramach obchodów 50-lecia Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie / Otwarcie Domu Nauki i Sztuki / Willi Frankówki – PROGRAM WYDARZENIA

Projekt „Modernizacja i renowacja budynku przy ul. Kard. Wyszyńskiego 2 w Józefowie mająca na celu dostosowanie obiektu do nowych funkcji: Domu Nauki i Sztuki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

lut 04 2023

• Data: lut 04 2023