Gdzie nas skrzydła poniosą? warsztaty online

W odpowiedzi na duże zainteresowanie warsztatami prowadzonymi w ramach akcji FERIE ONLINE 2021 W MOK, zapraszamy na rodzinne spotkanie, które poprowadzi Furtka Wyobraźni.

Jak co dzień opiekun naszych zwierząt w zoo robił obchód. Na każdym wybiegu sprzątał i zostawiał jedzenie. Zbliżając się do klatki tukanów (które są największą atrakcją naszego zoo) zauważył coś niepokojącego – zamek był uszkodzony. Wszedł do środka, aby sprawdzić jak się czują zwierzęta, jednak żadnego nie znalazł. Zajrzał pod każdy kamień i za każdy liść. NIC. Co się stało z tukanami? Jak wygląda ich życie w naturze? Czy zoo nieodwracalnie straciło swoją największą atrakcję?
Podczas warsztatów poszerzymy swoją wiedzę na temat ptaków, podejmiemy próbę pomocy zoo oraz wykonamy ruchomą zabawkę – lecącego tukana. Dowiemy się jak mądrze pomagać ptakom w czasie zimy. Uwaga !!! dla każdego uczestnika zajęć w zestawie materiałów „małe co nie co” dla okolicznych ptaków.

Materiały i informacje:
Zapisy prowadzimy od 20 do 29 stycznia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl Link do wydarzenia zostanie wysłany 29 stycznia. Materiały do warsztatów będą do odebrania w MOK w dniach 27 – 29 stycznia w godz. 11:00 – 16:00. Ilość miejsc ograniczona. Materiały i narzędzia, których będziesz potrzebować dodatkowo: klej, taśma klejąca, kredki, nożyczki, obcążki (nieobowiązkowe – praca będzie wymagała wygięcia drutu, co można wykonać także bez użycia narzędzi).

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sty 30 2021
Expired!

Czas

11:00 - 12:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: sty 30 2021
  • Czas: 05:00 - 06:00

Lokalizacja

Online
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content