Inauguracja Klubu Filmowego „Nad Świdrem”/Michał Oleszczyk i filmy: „Światła wielkiego miasta” oraz „Młody Sherlock Holmes”

11 września w ramach inauguracji Klubu Filmowego „Nad Świdrem” pokażemy dwa tytuły: „Światła wielkiego miasta” oraz „Młody Sherlock Holmes”.
Raz w miesiącu będziemy spotykać się z Państwem i naszymi gośćmi w ramach nowego klubu filmowego „Nad Świdrem”. Jako pierwszy odwiedzi nas Michał Oleszczyk – krytyk filmowy, który każdym zdaniem zaświadcza, że kocha kino, ludzi kina i ich opowieści. Jest krytykiem filmowym i konsultantem scenariuszowym. Ma wiedzę wytrawnego odbiorcy więc dostrzega i pamięta więcej, czule i z szacunkiem analizuje każdą kwestię i każdy kadr. Pokazuje w ten sposób swoje uznanie dla twórców, ich talentu i rzemiosła. W jego tekstach i podcastach przemysł filmowy zyskuje miano sztuki, a X Muza jest wciąż natchniona.
Obydwa filmy zaprezentowane tego wieczora znajdują się na liście 10 najlepszych filmów wszech czasów, którą Michał Oleszczyk stworzył z okazji swoich 40-tych urodzin na potrzeby podcastu „SpoilerMaster”.
Rozmowę z Michałem Oleszczykiem poprowadzi Jolanta Knap, która jest pomysłodawczynią Klubu Filmowego Nad Świdrem i autorką jego programu.

Wstęp wolny.
Miejsce: kino MUZA MOK.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

wrz 11 2023
Expired!

Czas

19:00 - 21:30

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: wrz 11 2023
  • Czas: 13:00 - 15:30

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content