BRAK BILETÓW/„Kolacja dla głupca” / Wiązowski Teatr Muzyczny / spektakl 16+

Bogaty wydawca książek, Pierre Brochant wraz z przyjaciółmi urządza rodzaj konkursu – który z nich przyprowadzi na kolację największego nieudacznika. Oczywiście zaproszony gość nie ma pojęcia, że jest obiektem niegodziwego pośmiewiska. Pierre jest pewien, że tym razem wygrana należy do niego. Ale fortuna kołem się toczy, a tenże „głupiec” stanie się motorem absolutnie nieprzewidywalnych zdarzeń w domu i w życiu Pierre`a.

Reżyseria: Bożena Banaszek. Scenografia: Anna Młot, Agnieszka Giez, Bożena Banaszek.

Występują aktorzy Wiązowskiego Teatru Muzycznego: Artur Niedziółka, Agnieszka Giez, Michał Czernek, Jarosław Balikowski, Marta Królikowska, Krzysztof Kaczyński, Jakub Sobański, Andrzej Cacko (głos z offu), Bożena Banaszek (głos z offu).

Bilety: 40 zł (normalny)/30 zł (ulgowy). Miejsce: sala widowiskowa MOK.

Tytuł oryginału: „Le diner de cons”
Autor: Francis Veber
Przekład: Barbara Grzegorzewska

Licencja na wystawienie utworu została wydana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.
Utwór KOLACJA DLA GŁUPCA Francisa Vebera jest reprezentowany przez Agence Drama – Paryż (Francja) – www.dramaparis.com

Foto: Małgorzata Sosnowska – Fotografia

sty 29 2023