Lokalne historie/„Butelki Pana Janusza”/wernisaż wystawy

Wydarzenie w ramach obchodów 50-lecia Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie.

Nowy cykl comiesięcznych spotkań z lokalnymi przewodnikami, autorami opracowań, spacerowników i wystaw o Józefowie. Tym razem zapraszamy na spotkanie z pasjonatem Józefowa, przewodnikiem wycieczek rowerowych oraz kolekcjonerem starych przedmiotów – Januszem Prządką. Wystawa „Butelki Pana Janusza. 100×100” to ponad 100 butelek i opakowań szklanych sfotografowanych w 2018 r. na tle jeszcze wówczas niezrewitalizowanej Willi Frankówki. 100-letni budynek, 100-letnie szkło i ponad 100 butelek – tak powstała wystawa, którą przygotowaliśmy z myślą o jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcemy ją Państwu przypomnieć i ciekawi jesteśmy Państwa wrażeń.

Miejsce: Dom Nauki i Sztuki/Willa Frankówka.

Projekt „Modernizacja i renowacja budynku przy ul. Kard. Wyszyńskiego 2 w Józefowie mająca na celu dostosowanie obiektu do nowych funkcji: Domu Nauki i Sztuki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

kw. 17 2023

• Data: kw. 17 2023