ZMIANA REPERTUARU/„ALIBI OD ZARAZ”/SPEKTAKL KOMEDIOWY

UWAGA ZMIANA REPERTUARU!

Teatr Capitol zaprasza na ALIBI OD ZARAZ (Joyeuses Pâques)
Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

Przekład Irma Helt
Reżyseria Marcin Sławiński
Kostiumy Agnieszka Kaczyńska-Jankiewicz
Scenografia Dorota Banasik
Asystentka reżysera Halina Bednarz
Opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz
Organizator spektaklu: Teatr CAPITOL

————————————————————

Brawurowa komedia kryminalna w reżyserii Olafa Lubaszenki. Eksmałżonkowie Paul i Polly spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie po to… aby robić to, co zawsze! Bałaganiarz (Olaf Lubaszenko) i „Wszystkowiedźma” (Anna Gornostaj) uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni… Postaramy się ustalić, kim są najbardziej prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem zbrodni są ramy od roweru czy może zatrute pralinki?

Autor: Nick Hall, reżyseria: Olaf Lubaszenko, przekład: Emilia Miłkowska, scenografia: Dorota Banasik, kostiumy: Tomasz Jacyków, opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz. Organizator spektaklu: Teatr CAPITOL.  

Bilety: 80 zł, w kasie MOK i na: www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl.

Miejsce: sala widowiskowa MOK.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 21 2023
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: paź 21 2023
  • Czas: 13:00 - 15:00

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content