Kobieta i mężczyzna sidzą na kanapie - każde ze słuchawką telefonu przy uchu.

ODWOŁANE/Mayday/spektakl 16+

Z przyczyn niezależnych od organizatora, spektakle “Mayday” zaplanowane w dniach 29, 30 stycznia w sali widowiskowej MOK-u nie odbędą się. Zwrot za zakupione bilety będzie można otrzymać w sekretariacie MOK-u od poniedziałku 31 stycznia od godz. 14. Bilety zakupione przez internet będą zwracane za pośrednictwem portalu www.biletyna.pl.

Mayday/spektakl 16

John Smith ma w Londynie dwa mieszkania, a w nich dwie żony. Jak to możliwe? Otóż jeśli jest się taksówkarzem, to da się taką tajemnicę utrzymać bardzo długo. Niestety wypadki chodzą po ludziach i właśnie wypadek Johna powoduje, że trafia do szpitala. Szukają go obie żony i dwóch inspektorów policji, a najlepszy przyjaciel próbuje pomagać Johnowi wybrnąć z trudnego położenia. Sytuacja gmatwa się coraz bardziej, kłamstwa piętrzą, tempo akcji przyspiesza…
Tekst: Ray Cooney, polskie tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Jarosław Balikowski. Występują aktorzy Wiązowskiego Teatru Muzycznego: Bożena Banaszek, Małgorzata Borkowska-Koczyk, Artur Niedziółka, Michał Nastula, Krzysztof Kaczyński, Paweł Piłkowski, Jarosław Balikowski, Andrzej Cacko. Scenografia i kostiumy: Edyta Godlewska, Małgorzata Borkowska-Koczyk. Czas trwania: 2 godziny 1 przerwa ok. 10 min.

Bilety: 35 zł. Miejsce: sala widowiskowa MOK

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sty 29 2022
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: sty 29 2022
  • Czas: 12:00 - 14:00

Lokalizacja

Location Name
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content