Rysunek. Kolorowe kwiaty na żółtym tle.

Mikro Festiwal „Otwarte ogrody Józefów 2021″/ ODWOŁANE!

30.05.2021 (NIEDZIELA)
—————————
WYSTAWY NA SKWERZE
Swoje ekspozycję przygotują partnerzy – mieszkańcy Józefowa.

GODZ. 18:00 ZESPÓŁ „MIKROMUSIC.TRIO.” /KONCERT
Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają siedem płyt studyjnych i cztery albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Czechach. W 2020 r. zespół został uhonorowany Fryderykiem w kategorii „Muzyka poetycka”. Teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność klipów Mikromusic na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów.

Zespół wystąpi w składzie: Acoustic Trio: Natalia Grosiak – wokal, Dawid Korbaczyński – gitara, Robert Szydło – gitara basowa.

Wstęp wolny. Miejsce: scena plenerowa MOK

Strona festiwalu: