“Najgorsi detektywi” / spektakl improwizowany w ramach Gier bez Prądu
30 MAJA 2026 / SOBOTA / GODZ. 16:00-18:00
Format “Najgorsi detektywi” to impro połączone z wcielaniem się w role w dynamicznej i interaktywnej rozrywce. Prowadzący kieruje akcją, a aktorzy-improwizatorzy razem z publicznością tworzą niesamowite i nieprzewidywalne (oraz często kuriozalne) sytuacje. To improwizowane przedstawienie, w którym członkinie i członkowie Waszej społeczności lub pracownicy Waszej firmy stają się kluczowymi bohaterami kryminalnej intrygi. Akcja rozwija się na bieżąco, a wszystko zależy od pomysłów i decyzji widowni. To pełna humoru zabawa, która angażuje wszystkich obecnych.
Wystąpią:
Paweł „izdeb” Izdebski – aktor, muzyk grający m.in. z Ralphem Kamińskim
Bernard „Bernie” Abramowicz – projektant gier fabularnych
Tomek „Frejtag” Piątek – storyteller, pomysłodawca formatu „Najgorsi Detektywi”
Bernard „Bernie” Abramowicz – projektant gier fabularnych
Tomek „Frejtag” Piątek – storyteller, pomysłodawca formatu „Najgorsi Detektywi”
Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Józefowa na rok 2026.
Wstęp wolny.
Dom Nauki i Sztuki/ Willa Frankówka
Dom Nauki i Sztuki/ Willa Frankówka
