„Obywatel Jazz” / Bolewski – Tubis grają Ciechowskiego / koncert

Bolewski – Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet, Radosław Bolewski – wokal, perkusja oraz Maciej Tubis – fortepian i syntezator basowy. Z projektem „Obywatel Jazz” poświęconym twórczości Grzegorza Ciechowskiego od 2021 roku koncertują w wielu miastach Polski. Grali m.in.: w Radio 357 oraz podczas Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu.

Zespół wydał także dwie autorskie płyty: Lunatyk (2018 r.) i Bez końca (2020 r.), doskonale przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych. Bolewski – Tubis – duet jakiego jeszcze nie słyszeliście. Nasza muzyka to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo – o czym przekonała się już publiczność w blisko 50 miastach, które odwiedziliśmy w ramach trasy koncertowej promującej nasz album „Lunatyk” (premiera: 9 marca 2018 roku).

Nieprzewidywalny pierwiastek improwizacji, sprawia, że nasza muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.

Bilety: 30 zł. Miejsce: sala widowiskowa MOK.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lis 13 2022
Expired!

Czas

18:00 - 19:30

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lis 13 2022
  • Czas: 12:00 - 13:30

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content