„O!PLA” 11. Ogólnopolski Niezależny Festiwal Animacji

Realizowany od 2013 roku OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ANIMACJI „O!PLA” („O!PLA” oznacza: „O! Polska Animacja”, ale też „Oh! People Love Animation”) jest oddolną/niezależną inicjatywą D.I.Y. będącą przede wszystkim próbą odzyskania kontaktu i (od)budowania relacji pomiędzy polskim widzem (w każdym wieku!), a polską animacją autorską, a także – za sprawą projektów towarzyszących – promocją, w kraju i za granicą, jednej z najważniejszych dziedzin polskiej sztuki. W ciągu dziesięciu lat swego istnienia O!PLA stała się rozpoznawalną i szanowaną na całym świecie marką promującą i wspierającą polską animację, zaś zamierzony na początku cel (od)budowy relacji Artysta-Widz-Artysta jest konsekwentnie i z sukcesem realizowany. Festiwal wraca do Józefowa po kilku latach przerwy. A ponieważ jest to Festiwal, to publiczność i tylko publiczność będzie w zależności od wieku głosować i oceniać filmy. Szczegółowe informacje dotyczące filmów są dostępne na stronie Festiwalu: www.polskaanimacja.pl

Program pokazów:

22 kwietnia (sobota)

GODZ. 11:00 Konkurs Teraz Dzieci Mają Głos! kategorie: PRZEDSZKOLNA oraz WCZESNOSZKOLNA 6

GODZ. 15:00 Konkurs Główny skierowany do widzów 16 , kategoria PRODUCENCKA (101′)

GODZ. 17:00 Konkurs Główny skierowany do widzów 16 , kategorie STUDENCKA (71′) oraz POZA POLSKĄ (ok. 67′)

24 kwietnia (poniedziałek)

GODZ. 19:00 Konkurs Główny skierowany do widzów 18 , kategorie ANIMOWANE FRASZKI i WIDEOKLIPY (program złożony z dwóch kategorii; razem ok. 65′).

W sobotę oglądającym i głosującym wsparcie kawowe zapewni józefowska Palarnia Kawy Tu Cafe.

Prosimy o zabranie telefonów komórkowych, ponieważ głosowanie będzie odbywało się poprzez kody QR. Dzieci z pomocą rodziców będą głosowy za pomocą specjalnych kuponów.

Wstęp wolny. 

Miejsce: kino MUZA MOK.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

kw. 24 2023
Expired!

Czas

19:00 - 20:05

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: kw. 24 2023
  • Czas: 13:00 - 14:05

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content