„Palce lizać, czyli wybuchowy deser”/spektakl 6-100 lat

Poznajcie bliźniaki Melę i Miłka! Wybierzcie się na pyszny spektakl dla małych i dużych smakoszy! Dowcipne, błyskotliwe, pełne nieprzewidzianych zwrotów akcji przedstawienie spodoba się nie tylko dzieciom, ale i rodzicom oraz dziadkom, którzy również będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Spektakl na podstawie książki autorstwa Dawida Chybalskiego.

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia „Pogoda”. Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił tort na dzień popularnych imienin… Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi… Czy wszystko będzie palce lizać?

Na scenie będzie gwarno, wesoło i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie poznają tajniki pracy cukiernika i trudnej sztuki przyrządzania tortu oraz będą towarzyszyć wszystkim figlom! Urzekająca, piękna puenta udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą!

Obsada: Mela – Wiktoria Swat; Miłek – Dawid Chybalski; Dziadek Leon – Antoni Rot (głos).

Reżyseria: Kamil Obara. Scenariusz: Dawid Chybalski. Muzyka: Waldemar Ossowski.

Scenografia: Maciej Tarapata. Kostiumy: Krystyna Tabiszewska. Charakteryzacja: Olga Kołomycew. Choreografia i ruch sceniczny: Oskar Wójcik. Produkcja: Fundacja Nieco Kultury, www.palcelizacnazywo.pl

Bilety: 30 zł normalny/20 zł ulgowy.

Miejsce: sala widowiskowa MOK

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

maj 11 2024
Expired!

Czas

11:00 - 12:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: maj 11 2024
  • Czas: 05:00 - 06:00

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content