RELACJE – KLUCZ DO SZCZĘŚCIA/WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO

Spotkanie 2. Relacja z ojcem i mężczyznami. Z reguły dotarcie do relacji z sobą wymaga przyjrzenia się innym relacjom. Uzdrawiając je, uzdrawiamy relację z sobą. Zajęcia przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Prowadzenie: Adam Sornek.

Koszt: 65 zł. Zapisy: adam@sornek.pl.

Miejsce: Klub Hydrofornia.

Opis cyklu:

Jesteśmy istotami społecznymi. Co do zasady potrzebujemy relacji, by czuć się spełnionymi i potrzebnymi ludźmi, odczuwać pożądane emocje i stany psychofizyczne. Mamy to we krwi, w genach, dziedziczymy taką tendencję i potrzebę po przodkach.  Niektórzy mawiają, że największym czynnikiem wpływającym na stres człowieka, jest drugi człowiek – czyli relacja. Dotrzemy do źródła i przyczyn takiego stanu rzeczy.

Ten cykl warsztatów jest w pewnym sensie paradoksalny: zaczynamy od tyłu, by na końcu dotrzeć do tego co powinno być na samym początku, czyli do relacji z sobą. Dlaczego tak? Bo z reguły dotarcie do relacji z sobą, wymaga przyjrzenia się innym relacjom. Uzdrawiając je, uzdrawiamy relację z sobą. Dlaczego od nich zaczynamy? Bo częstokroć przysłaniają, ukrywają potrzebę prawdziwej i szczerej relacji z sobą – relacje z innymi są sprzężone i połączone z relacją z sobą. Właśnie dlatego to co powinno być pierwsze, w tym programie będzie ostatnie. Nie oznacza to jednak, że jest najmniej ważne. Wręcz przeciwnie.

Szczegóły cyklu: Liczba spotkań: 8 Czas trwania spotkania: 120 min Miejsce spotkań: Hydrofornia Cena za spotkanie: 65 zł płatne przelewem na rachunek podany w potwierdzeniu zapisu

Zapisy:

– warunkiem udziału jest zapis pod adresem: alchemiazmiany.pl/mok albo mailowo na adam@sornek.pl

– spotkanie odbędzie się, gdy będzie zapisanych co najmniej 5 osób, dlatego proszę o zapis najpóźniej dzień przed planowanym spotkaniem

Harmonogram i terminy:

Spotkanie 1 – 16 września 15:00 Relacja z matką i kobietami

Spotkanie 2 – 21 października 15:00 Relacja z ojcem i mężczyznami

Spotkanie 3 – 25 listopada 15:00 Relacja z dzieckiem skrzywdzonym

Spotkanie 4 – 16 grudnia 15:00 Relacja z dzieckiem radosnym

Spotkanie 5 – 20 stycznia 15:00 Relacje w świecie dorosłych

Spotkanie 6 – 17 lutego 15:00 Relacja z sobą – twoje potrzeby

Spotkanie 7 – 23 marca 15:00 Relacja z sobą – twoje granice

Spotkanie 8 – 20 kwietnia 15:00 Relacja z sobą – odrodzenie (Twoje prawdziwe self)

Dobrze będzie gdy weźmiesz udział we wszystkich spotkaniach.

Warsztaty są powiązane, jednak udział w poprzednim wydarzeniu, nie warunkuje udziału w kolejnym. Nic się nie stanie, gdy zaczniesz w połowie. Możesz też przyjść na wybrane warsztaty. Ze względu na materię warsztatów, zajęcia przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 21 2023
Expired!

Czas

15:00 - 17:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: paź 21 2023
  • Czas: 09:00 - 11:00

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content