Młody mężczyzna siedzi w pozycji lotosu na tle narysowanych chmur.

SOSNOWSKI „TRASA BEZ NERWÓW”/KONCERT

„Sosnowski słyszy i czuje więcej. I potrafi się tym dzielić za pomocą swojego wyjątkowego głosu. GŁOSU. Jest scenicznym demonem.” Piotr Metz (Trójka, Polskie Radio).

Sosnowski – nominowany do tegorocznych Fryderyków, obsypany nagrodami songwriter i gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory, takie jak na przykład „Deszcz”, nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca słuchaczy, uzyskując dobre pozycje na polskich listach przebojów. Po nominowanej do Nagrody Muzycznej Fryderyk płycie „The Hand Lugagge Studio”, dzięki której dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, artysta wraca z dwunastoma nowymi, energetycznymi piosenkami po polsku.

„Tylko się nie denerwuj” to barwna, pozytywna odpowiedź na dzisiejsze, trudne czasy. Muzykowi będzie towarzyszył zespół. Album promuje aktualnie singiel, zatytułowany „Po prostu”. Nagrody artysty: wyróżnienie na Mateuszach Trójki, „Szczota” na Offensywie De Luxe, Grand Prix na Suwałki Blues Festival, polski reprezentant na konkurs European Blues Challange 2021. Sosnowski występował, m.in. na takich festiwalach, jak: Męskie Granie, Enea Spring Break, Naturalnie Mazury Festiwal, ZEW się budzi, BiesCzad Blues, Warsaw Fingerstyle Festival czy Blues Maraton.

Wstęp wolny. Miejsce: scena plenerowa MOK

O zasadach udziału w wydarzeniu przeczytasz TUTAJ

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

cze 13 2021
Expired!

Czas

18:00 - 19:30

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: cze 13 2021
  • Czas: 12:00 - 13:30

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content