Kolaż na różowym tle. Rysunek żółwia, zająca i ręki z megafonem.

Spiesz się powoli/Ferie w MOK-u

SPIESZ SIĘ POWOLI, CZYLI FERIE W MOK-U
31 stycznia – 11 lutego 2022

„Spiesz się powoli” – tą spolszczoną wersją łacińskiego festina lente chcemy zachęcić Was do udziału w feriach w MOK-u. Nawiązując również do przypowieści o żółwiu i zającu zaproponujemy metodę bajkowego żółwia: bliskie nam będzie spokojne, relaksujące, ale jak najbardziej twórcze spędzenie zimowej przerwy w zajęciach szkolnych. To niemała odmiana w porównaniu z codziennością, gdy natłok zajęć sprawia, że pędzimy jak szalony zając, by zdążyć z wszystkimi obowiązkami na czas i po prostu mamy prawo czuć się zmęczeni.

ZAPISY I INFORMACJE:

Udział we wszystkich warsztatach i spotkaniach jest bezpłatny. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (os. indywidualne oraz gr. zorganizowane): Agata Parzych-Bucka,
e:mail: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl, tel. 602 110 557. Liczba miejsc jest ograniczona.

Na wydarzenia odbywające się w sali widowiskowej obowiązują wejściówki, które można odebrać w sekretariacie MOK w godzinach 11:00 – 18:00 od 24 stycznia. Na sali widowiskowej może przebywać liczba osób, zgodna z aktualnymi wytycznymi GIS. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa na terenie MOK Józefów.

Gra miejska/zgłoszenia: Agata Parzych-Bucka, a.parzych-bucka@mokjozefow.pl

UWAGA!
grupa zajęciowa musi liczyć min. 5 uczestników. Warsztaty będą odbywały się zgodnie z aktualnymi wytycznymi GIS. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość modyfikacji programu.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sty 31 2022 - lut 11 2022
Expired!

Czas

10:00 - 16:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: sty 31 2022 - lut 11 2022
  • Czas: 04:00 - 10:00

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Organizator

MOK Józefów
Skip to content