Pięciu piłkarzy w bramce w biało-czerwonych barwach.

ODWOŁANE „Sport to zdrowie”/Czereśnie/koncert dla dzieci 5+

Zwroty za bilety: za pośrednictwem www.biletyna.pl, jeśli tam zostały zakupione lub w kasie MOK czynnej pon. – pt. w godz. 14-18.

Jesteśmy Czereśnie i powstaliśmy w 2017 r. w Krakowie. Wyobraź sobie piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności. Skierowane do najmłodszych, lecz unikające infantylizacji. Wykonywane w żywiołowej formie, pełnej wspólnych zabaw i interakcji z publicznością. Wyobraź sobie zespół dla dzieci inny niż wszystkie – Czereśnie! 
Andrzej Zagajewski, laureat Paszportu Polityki, wraz z zespołem Hańba! stworzył muzykę, która za cel stawia nie tylko dobrą zabawę, ale również pobudzanie rozwoju każdego człowieka, przede wszystkim tego najmłodszego – jego wrażliwości, kreatywności i zdolności. 

Występy Czereśni to okazja do poznania całej palety instrumentów i ich brzmień: perkusji, bandżo, mandoliny, gitary basowej, a nawet tuby czy klarnetu. Młody odbiorca ma szansę uczestniczenia w prawdziwym koncercie, wykonywanym przez profesjonalnych muzyków ogranych na scenach od Stanów Zjednoczonych, przez całą Europę, po dalekie Chiny i Australię. Sporo w tym jednak zabawy – dzieciaki wciągane są nie tylko do tańca, tupania czy klaskania, ale również wspólnego grania utworów na małych instrumentach. 

Bilety: 15 zł dziecko/20 zł opiekun. Miejsce: sala widowiskowa MOK

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lis 20 2021
Expired!

Czas

11:00 - 12:10

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lis 20 2021
  • Czas: 05:00 - 06:10

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content