„UKWIECAMY NASZE MIASTO”/KIERMASZ OGRODNICZY

10:00–14:00 „UKWIECAMY NASZE MIASTO”/KIERMASZ OGRODNICZY

Jak co roku zapraszamy na tradycyjny wiosenny kiermasz ogrodniczy. Oprócz wystawców oferujących krzewy, drzewka i kwiaty, organizatorzy wraz z Referatem Gospodarki Komunalnej przygotują stół wymiany roślin. Przyjmowanie zgłoszeń pod nr tel.: 22 779 00 55.

Nadleśnictwo Celestynów przekaże sadzonki sosnowe, które wraz z instrukcją sadzenia rozdawać będą gospodarze miasta i nadleśniczy Artur Dawidziuk. Na miejscu pielęgniarki z miejskiej przychodni doradzą i zmierzą ciśnienie.

GODZ. 11:00–13:00 OTWARTE WARSZTATY „MAKRAMOWE KWIETNIKI DIY”. Instruktorka Katarzyna Jobda pokaże jak w najprostszy sposób wykonać modny i ekologiczny wiszący kwietnik ze sznurka. Należy przynieść własną donicę.

Kiermasz odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Józefowa.
Miejsce
: parking przy Urzędzie miasta oraz Dom Nauki i Sztuki/Willa Frankówka (warsztaty makramowe).

Projekt „Modernizacja i renowacja budynku przy ul. Kard. Wyszyńskiego 2 w Józefowie mająca na celu dostosowanie obiektu do nowych funkcji: Domu Nauki i Sztuki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

maj 14 2023

• Data: maj 14 2023