Kolorowe pionowe pasy. Grafika.

Warsztaty wielkanocne/online

Warsztaty wielkanocne/online
dzieci/młodzież/dorośli

Program:

11 – 29 marca 2021
Wirtualna Pisanka 2021/warsztat mappingowy dla dzieci 6-12 lat w ramach warsztatów wielkanocnych

Wirtualna Pisanka to niesamowita akcja warsztatowa w sieci, której głównym bohaterem będzie JAJO! Razem z Kolor Kolektyw odkryjecie znaczenie jajka w tradycji i zobaczycie ciekawie wykonane egzemplarze pisanek. Poznacie też pewną rodzinną grę związaną z biciem jajek. Wykonane przez Was prace plastyczne (nic trudnego! dostaniecie Instrukcję warsztatową) staną się elementem wspólnej instalacji mappingowej. Będziemy wyświetlać je na czymś, co przypomina… jajo dinozaura, animować i modyfikować na żywo. Jako efekt finalny warsztatu powstanie też dodatkowe video: będzie to wykonany techniką timelapse’u skrót z wszystkich prac w postaci pięknej, animowanej pisanki!

Prowadzenie: Kolor Kolektyw
Kolor Kolektyw to grupa artystów wizualnych i edukatorów, tworzących filmy animowane, mapping 3d, digitalowe kreacje wizualne oraz prowadzących warsztaty artystyczne, bazujące na nowych technologiach. Akcję warsztatową przeprowadzą założyciele Kolor Kolektyw: Kama Fundichely (malarka, graficzka, animatorka) i Krzysztof Rychta (grafik, muzyk, specjalista od nowych technologii).

Zapisy i ważne informacje TUTAJ

20.03.2021 (sobota) godz.11:00
Za zającem hop, hop… warsztaty świąteczne dla dzieci 8 /online
Czym są słuchy, a czym skoki? Poznamy części ciała zająca oraz jego zwyczaje. Spróbujemy dowiedzieć się czemu króliczki i zajączki pojawiają się w naszych domach na Wielkanoc. Wykonamy ruchomą zabawkę – skaczącego zajączka na korbkę.
Prowadzenie: Furtka Wyobraźni

Zapisy i ważne informacje TUTAJ

20.03.2021 (sobota) godz.13:00
Zdobienie wydmuszek barwionym woskiem pszczelim dla młodzieży i dorosłych/online
Jajka to jeden z najważniejszych symboli wielkanocnych. Można je ozdobić na wiele różnych sposobów. Gdy podpalisz woskową świeczkę dom wypełni się pięknym zapachem, a Ty będziesz mógł ostrożnie nanieść wzory na jajka.
Prowadzenie: Furtka Wyobraźni

Zapisy i ważne informacje TUTAJ

27.03.2021 (sobota) godz. 11:00
Palma wielkanocna – warsztaty rodzinne/online
Robienie palm wielkanocnych jest jedną z kilku tradycji, które nie zostały zapomniane i są kultywowane przez nas co roku. Podczas warsztatów poznasz dawne tradycje oraz wykonasz własną palmę z kwiatami z krepiny.
Prowadzenie: Furtka Wyobraźni

Zapisy i ważne informacje TUTAJ

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

mar 11 - 29 2021
Expired!

Czas

All Day

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: mar 11 - 29 2021
  • Czas: All Day

Lokalizacja

Online

Organizator

MOK Józefów
Skip to content