kolorowe jajko - pisanka.

Wirtualna Pisanka 2021/warsztat mappingowy

Wirtualna Pisanka 2021/warsztat mappingowy dla dzieci 6-12 lat w ramach warsztatów wielkanocnych

Wirtualna Pisanka to niesamowita akcja warsztatowa w sieci, której głównym bohaterem będzie JAJO!

Razem z Kolor Kolektyw odkryjecie znaczenie jajka w tradycji i zobaczycie ciekawie wykonane egzemplarze pisanek. Poznacie też pewną rodzinną grę związaną z biciem jajek. Wykonane przez Was prace plastyczne (nic trudnego! dostaniecie Instrukcję warsztatową) staną się elementem wspólnej instalacji mappingowej. Będziemy wyświetlać je na czymś, co przypomina… jajo dinozaura, animować i modyfikować na żywo. Jako efekt finalny warsztatu powstanie też dodatkowe video: będzie to wykonany techniką timelapse’u skrót z wszystkich prac w postaci pięknej, animowanej pisanki!

Sprawdźcie efekt finalny z 2020 r.:
https://youtu.be/d6XajCverxY

Przed Wielkanocą otrzymacie link zarówno do warsztatu (z dostępem od premiery przez cały okres świąt) jak i jego efektu finalnego – stworzonej wspólnymi siłami super wirtualnej pocztówki świątecznej do wysłania rodzinie czy znajomym (z nieograniczonym dostępem, a więc będzie to pamiątka na zawsze!)

Prowadzenie: Kolor Kolektyw
Kolor Kolektyw to grupa artystów wizualnych i edukatorów, tworzących filmy animowane, mapping 3d, digitalowe kreacje wizualne oraz prowadzących warsztaty artystyczne, bazujące na nowych technologiach. Akcję warsztatową przeprowadzą założyciele Kolor Kolektyw: Kama Fundichely (malarka, graficzka, animatorka) i Krzysztof Rychta (grafik, muzyk, specjalista od nowych technologii).

Zapisy i ważne informacje:
Zapisy do 19 marca br. mailowo: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl , w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika. Przy zgłoszeniu otrzymacie Państwo instrukcję warsztatową – wykonaną z jej pomocą pracę należy odesłać najpóźniej 24 marca. 29 marca otrzymacie link do warsztatu i filmiku z efektem finalnym/życzeniami

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

mar 11 - 29 2021
Expired!

Czas

All Day

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: mar 11 - 29 2021
  • Czas: All Day

Lokalizacja

Online
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content