Usmiechnięty mężczyzna w okularach.

„Wszystko gdzieś w nas”/Krzysztof Napiórkowski Trio/koncert

Koncert z przekrojowym materiałem, nie zabraknie piosenek do tekstów K.K. Baczyńskiego, B. Leśmiana, J. Twardowskiego, Z. Herberta czy A. Mickiewicza. Z Krzysztofem Napiórkowskim wystąpią: Robert Kubiszyn – gitara basowa, Paweł Dobrowolski – perkusja.

Krzysztof Napiórkowski – wokalista, a także pianista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów piosenek i producent muzyczny. Nominowany do nagrody Fryderyk 2019 za solowy album „Semi electric”.

Jako student zdobył kilkanaście nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej, m. in. na: Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie (2005), Poetyckiej Dolinie w Warszawie (2006), OPPP w Oleśnie Śląskim (2006), Bazunie w Elblągu (2006), Wieczornych Nastrojach (2006) i wielu innych.
Współpracował i nagrywał z wieloma znakomitymi muzykami z różnych kręgów stylistycznych, m.in. z: Anną Jurksztowicz, Anną Marią Jopek, Dorotą Miśkiewicz, Moniką Lidke, Grzegorzem Turnauem, Wojciechem Majewskim, Michałem Jurkiewiczem, Markiem Napiórkowskim czy Adamem Strugiem.
Od ponad 15 lat koncertuje i nagrywa w kraju i za granicą. Brał udział w kilkudziesięciu projektach muzycznych z udziałem znakomitych muzyków, w setkach koncertów, wielu programach telewizyjnych i radiowych, a także współpracował podczas prac nad albumami innych wykonawców jako autor, wokalista i instrumentalista.
Wydał 7 albumów solowych: Napiórkowski/Mickiewicz Sonety Krymskie (2020), Semi electric (2018), 10 X Twardowski (2016), Ziemie obiecane (2014), Drugi oddech (2012) Introspekcja (2008), Granie Herberta (2008). Kompozytor muzyki do filmu „Prezent” (reż. Dominika Długokęcka). Utwory Krzysztofa Napiórkowskiego wielokrotnie wykorzystywano w radiu i telewizji (m.in. w popularnym serialu „Prawo Agaty”)  W sierpniu wydał nowy singiel „List”, zapowiadający nowy album artysty. 

Bilety: 30 zł. Miejsce: sala widowiskowa MOK.  

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lis 21 2021
Expired!

Czas

18:00 - 19:10

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lis 21 2021
  • Czas: 12:00 - 13:10

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content