SmykoNUTKI©" - GORDONKI

Uczestnicy - maluszki od ok 3-4 m-cy do 3 lat z rodzicami
SmykoNUTKI©" - GORDONKI to zajęcia umuzykalniające dla dzieci od brzuszka do 3 lat wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, nianie) prowadzone w oparciu o teorię uczenia muzyki prof. Edwina Eliasa Gordona.
Co Was czeka ?
Pośpiewamy, popukamy, potańczymy, poturlamy… Wielka muzyczna zabawa w oparciu o połączone metody umuzykalniania m.in. prof. Edwina Eliasa Gordona – śpiewanki i rytmiczanki aktywizujące wszystkich uczestników. Ponadto w autorskiej koncepcji zajęć „SmykoNUTKI” dzieci będą miały możliwość poznawać różne instrumenty, m.in. Orffa i inne instrumenty perkusyjne.
Zajęcia wzmacniają bliską więź emocjonalną dziecka z rodzicem, opiekunem, w przyjaznej, swobodnej atmosferze i kameralnych grupach. Sztywne zasady zostawiamy za drzwiami i zastępujemy je niczym nieskrępowanym ruchem naszych pociech. Dajemy im wybór w indywidualnym podążaniu za muzyką, tak, żeby mogły ją pokochać i z przyjemnością uczestniczyć w przyszłości w życiu kulturalnym. Każdy dorosły może nabyć nowe umiejętności muzyczne a każde dziecko naturalnie rozwinie swój potencjał muzyczny. Zajęcia kształtują słuch muzyczny, wspierają rozwój mowy, koordynację ruchową i uczą umiejętności improwizacji, która nie tylko w muzyce ale w całym życiu jest nam często bardzo potrzebna. Wszystko w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Zapraszamy.
Środa - 11:30 i 13:00
Koszt zajęć - bilet 35 zł dla 2 osób ( rodzic  i dziecko) jednorazowe spotkanie
Karnet 120 zł dla 2 osób (rodzic i dziecko) na 4 zajęcia ważny 5 tygodni
Prosimy o podanie w zgłoszeniu - imienia i nazwiska uczestników, numeru telefonu, miejsca i godziny zajęć.

Karolina Błasik
– wokalistka, nauczycielka śpiewu, założycielka Pracowni Muzycznej „Montownia Dźwięku” w Warszawie, animatorka kultury, twórczyni autorskich warsztatów muzycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologi w muzyce, pomysłodawczyni i organizatorka cyklu koncertów gordonowskich „ Smykogranie na dywanie” w Warszawie. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz umuzykalnia całe rodziny. Jej uczniowie występują z powodzeniem w spektaklach muzycznych i zdobywają nagrody w konkursach ogólnopolskich. Śpiewała w teatrze Studio Buffo, Teatrze Sabat, przez kilka lat związana z lubelskim chórem Gospel Rain, była solistką Big Bandu UMSC w Lublinie.

W 2016 roku we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym „NInA” koordynowała warszawską edycję projektu „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato” skierowanego do rodziców z małymi dziećmi i kobiet w ciąży, który został objęty patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Od 2013 roku  współpracuje z fundacją „Muzyka jest dla wszystkich” i prowadzi autorskie warsztaty w projekcie „Akcja Labirynt”, w których dotychczad wzięło udział ponad 12 000 uczniów z warszawskich szkół podstawowych. Prywatnie szczęśliwa mama.

W lutym 2019 roku Pani Karolina gościła w audycji Stefa Rodzica w Polskim Radio Dzieciom, gdzie opowiedziała o swojej pasji do muzyki i zajęciach dla najmłodszych