INAUGURACJA. Spektakl „JABŁONKA”, dzieci 1 – 5 lat.

GODZ. 11:00 i 12:30
VI OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD TEATRÓW DLA DZIECI „BEZ SCENY”
„Jabłonka” to spektakl teatralno-muzyczny dla najmłodszej publiczności. Inspiracją do spektaklu jest tekst „Wczora z wieczora” zapisany w zbiorach Oskara Kolberga. Prosta opowieść o jabłonce, na której zakwita czerwono-zielone jabłko. Pieje kogut, zawiał wiatr, kto zerwie jabłko z jabłonki? Spektakl wypełniony śpiewem, tańcem i ludowymi zabawami. Teatr ATOFRI, Poznań. Patronat Honorowy: Starosta Otwocki, Burmistrz Miasta Józefowa. Sponsor materiałów drukowanych: firma Poligrafia SP.J. KŁYSZEWSKI, POŁOSAK. Partnerzy Przeglądu: Teatr Lalka, Hotel Wiktoria. Patronat Medialny: e-teatr.pl, qlturka.pl, Linia Otwocka, Gazeta Samorządowa.
Bilety: 10 zł/ dziecko, 15 zł/ opiekun. Karnety na cały przegląd (przy zakupie karnetu jeden spektakl gratis): 30 zł/dziecko, 45 zł/ opiekun. Przedsprzedaż karnetów oraz pojedynczych biletów w dniach: 20.02 – 03.03 w godz. 14:00 – 18:00. Dodatkowa przedsprzedaż pojedynczych biletów na tydzień przed planowanym spektaklem. W dniu przedstawienia od godz. 10:00.