KABARET ZADRA PRZEDSTAWIA SPEKTAKL pt. „DZIWNY PRZYPADEK DOKROTA TRZYMAJA”

04.02.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
– HUMORESKA O MIŁOŚCI, PIENIĄDZACH I RZECZ JASNA, O ZDROWIU.
Skład zespołu: Zofia Smulska, Krystyna Krakowiak, Ewa Gapon, Urszula Rutkowska, Dariusz Niedzielski, Wiktor Sosnowski, Wiktor Kowalski, Sławomir Kuczek.
Doktor Alojzy Trzymaj – człowiek znudzony życiem, niestroniący od alkoholu i kobiet, jak co dzień przychodzi do pracy po nocnych eskapadach. Osobiście stawia na zysk i po godzinach dorabia tzw. „wizytami domowymi”, choć w głębi duszy pragnie wzniosłej miłości. Spotkania z pacjentami traktuje raczej lekko i stara się ich unikać. Kiedy po jednej z wizyt, zapada w sen, odkrywa sens, którego od tak dawna szukał. Pomaga mu w tym upiór Skrzypczakowej – byłej pacjentki Trzymaja.
Kabaret Zadra – istnieje od 1980 r. Tworzy go grupa przyjaciół – osób utalentowanych nie tylko aktorsko, których pasją życiową jest śpiew, poezja, gra sceniczna. Kabaret cieszy się dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na ciekawe, pełne pogody ducha i dowcipu teksty, oraz znakomite, barwne kreacje aktorskie. Ciągle tworzą nowe przedstawienia i zdobywają nagrody.
Cena biletów: 10 zł. Przedsprzedaż biletów od 22.01 do 02.02 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu spektaklu od godz. 17:00.