Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie

Powrót do strony głównej

koncert-2018

KONCERT „KLASYCZNIE Z PRZYTUPEM”

24.11.2018 (SOBOTA)
GODZ. 18:00

– przedsięwzięcie dwójki młodych i utalentowanych instrumentalistów: skrzypka Mikołaja Gąsiorka oraz pianisty Mateusza Chmielewskiego. Założeniem tego projektu jest opracowanie repertuaru, który zawiera utwory kompozytorów polskich, takich jak: Henryk Wieniawski, Fryderyk Chopin, Grażyna Bacewicz, którzy swoje inspiracje czerpali z muzyki ludowej. Program koncertu zawiera 14 polskich tańców narodowych (kujawiaki, polonezy, mazury, oberki i krakowiaki) oraz dwie kompozycje Mikołaja Gąsiorka. Każdy utwór charakteryzuje się dużą wirtuozerią oraz potężnym ładunkiem ekspresyjnym.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

KONCERT „KOCHAM WOLNOŚĆ”

10.11.2018 (SOBOTA)
GODZ. 18:00
– z okazji obchodów 100-lecia niepodległości MOKKA i Mała MOKKA wykonają utwory patriotyczne powstałe w ciągu ostatnich 100 lat. W programie m.in.: „Piechota”, „Dziewczyna z granatem w ręce”, „Obława”, „Mury”.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

...ISABELLE & PAUSA / PAUSA & ISABELLE...

06.10.2018 (SOBOTA)
GODZ. 18:00
ten rytm zobaczycie w czasie PREMIEROWEGO POKAZU MODY – „WDECH... WYDECH…!” Ten sam proces – dwie czynności, naturalnie, harmonijnie i konsekwentnie przechodzące w siebie. Monika Reszczyk (PAUSA) i Izabela Witkowska (ISABELLE) zapraszają.

Warto przybyć na to wydarzenie, by zobaczyć mieszkanki Józefowa i bliskich okolic w rolach profesjonalnych modelek prezentujących kompletne stylizacje. Może rozpoznacie na wybiegu... swoją bliską sąsiadkę ;)

Wyjątkową wieczorną atrakcją muzyczną, będzie występ zaprzyjaźnionego zespołu bluesowego BLUES JUNKERS. To zespół z misją, jaką jest podtrzymywanie przy życiu bluesa, poprzez pokazywanie ludziom, że to niezwykle atrakcyjna, szczera muzyka. Warto wiedzieć, że Natalia Abłamowicz w 2017 roku została wybrana Najlepszą Polską Wokalistką Bluesową!
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

WYJĄTKOWY KONCERT „TANGO WOLNOŚCI”

29.09.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00
w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości Polski w wykonaniu ZESPOŁU w składzie: Joanna Hort/wokal; Łukasz Chrzęszczyk/fortepian; Mateusz Szemraj/gitara; Piotr Kopietz /bandoneon, kierownictwo artystyczne.

Muzycy zespołu sięgając do Historii Polskiej Piosenki, przypominają najpiękniejsze polskie tanga ostatnich 100 lat. Ich autorzy, jak Jerzy Petersburski czy Henryk Wars, byli nie tylko wybitnymi kompozytorami, lecz także wielkimi patriotami. Należeli do grona kompozytorów, którzy mieli szczęście tworzyć w niepodległej już i wolnej Polsce.
Zespół swoim repertuarem nawiązuje m.in. do czasów eleganckich kawiarni i podwórkowych teatrów, gdzie Polacy po wielu latach życia pod zaborami, mogli swobodnie słuchać oraz tańczyć piękne i popularne do dziś, polskie Tango Wolności.
To co zespół wyróżnia, to nowe, autorskie aranżacje starych tangowych przebojów oraz niepowtarzalne brzmienie argentyńskiego bandoneonu połączone z dźwiękami fortepianu i gitary. Dopełnieniem całości jest wyjątkowy, żeński wokal.

W programie koncertu m.in.: To ostatnia niedziela, Tango milonga, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Już nigdy, Chryzantemy złociste, Odrobinę szczęścia w miłości, a także kompozycje własne zespołu.

Cena biletu: 20 zł, bilet ulgowy 15 zł (zniżka dla seniorów). Przedsprzedaż od 16.09 do 28.09 w godz. 14:00 do 18:00 w kasie MOK. W dniu koncertu od 17:00.
Miejsce: sala widowiskowa MOK

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE WŁOSKIEGO DUETU

12.08.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00 
– AL BANO e ROMINA POWER W WYKONANIU AN DREO e KARINA
AN DREO e KARINA to jedyny na świecie cover Al Bano e Romina Power. Odbyli setki koncertów w Polsce i za granicą. Wygrali Europejski Festiwal Coverów. Zaśpiewali z 50-cio osobową Orkiestrą Symfoniczną na Festiwalu Kultury Włoskiej. Wydali 3 płyty z największymi przebojami Al Bano e Romina Power. Byli gośćmi różnych programów telewizyjnych i muzycznych.
Wydarzenie w ramach Ogrodowych Koncertów Muzycznych.

Wstęp wolny.
Miejsce: scena plenerowa, skwer im. św. Jana Pawła II.

KONCERT „MUZYKA PROSTO Z KUBY” W WYKONANIU YAREMI KORDOS Z ZESPOŁEM

05.08.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00 
W programie usłyszymy kubańskie rytmy, tradycyjną muzykę z Kuby i aktualne hity latino z prawdziwą kubańską energią i radością „wypełnioną” słońcem. To wspaniała muzyczna podróż po Karaibach.

Yaremi Kordos – w jej żyłach płynie hawańska krew, a w sercu od małego gra muzyka. Ukończyła Konserwatorium Muzyczne w stolicy Kuby. Studiowała gitarę klasyczną i wokal. Koncertowała na Kubie u boku takich wielkich gwiazd jak Omara Portuondo z Buena Vista Social Club. Do Polski przyjechała w 2004 r. na zaproszenie Jose Torresa, z którym współpracuje do dziś.
Wydarzenie w ramach Ogrodowych Koncertów Muzycznych.
Wstęp wolny.
Miejsce: scena plenerowa, skwer im. św. Jana Pawła II.

EWA GAPON ZAPRASZA NA RELAKS W RYTMIE SWINGA I BOSSANOVY

29.07.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00
przy akompaniamencie ANDRZEJA SAJDAKA – keybord oraz ZBYSZKA SZULARZA – gitara.
Tym razem usłyszymy piękne i znane standardy polskiej i światowej muzyki, a także utwory własne z tekstem Ewy Gapon i muzyką Sławomira Kuczka.
Wydarzenie w ramach Ogrodowych Koncertów Muzycznych.
Wstęp wolny.
Miejsce: scena plenerowa, skwer im. św. Jana Pawła II.

KONCERT „W STRONĘ GÓR” Z KAPELĄ „PoPieronie”.

22.07.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00 
Skład kapeli: Bożena Miszczyk – skrzypce, Brygida Sordyl – altówka, śpiew, Maciej Ormaniec – kontrabas, śpiew, Wojciech Maciejowski – skrzypce, Zuzanna Węglarz – skrzypce, śpiew.

Kapelę „PoPieronie” od 2009 roku tworzy czwórka młodych, zdolnych ludzi (w 2015 roku dołączyła piąta osoba). Od dzieciństwa każdy z nich dorastał wśród tradycji i kultury Beskidu Żywieckiego. Stały się one dla nich podstawą, fundamentem, na którym zbudowali swoją przyjaźń. Po latach zdobywania doświadczeń artystycznych oraz kształcenia się w kierunkach muzycznych, podjęli oni chęć kontynuacji tej rodzimej tradycji. Razem tworzą unikalny styl gry, łącząc swoje indywidualne pasje twórcze na gruncie muzyki głęboko zakorzenionej w ich góralskiej obyczajowości. Każdy z nich poznał także muzykę pogranicza kultur: polskiej, słowackiej oraz węgierskiej, których pierwiastki można dostrzec w ich twórczości. Promieniuje ona radością, optymizmem, czasem melancholią, skłania do refleksji i prowokuje do zatrzymania się w obecnym zabieganym świecie.
Dotychczasowe osiągnięcia kapeli to m.in.:
– 3-cie miejsce krążka pt. „Wierni korzeniom” w konkursie Folkowy Fonogram Dwójki 2014 organizowanym przez Polskie Radio Dwójka (2014 r.),
– udział w Festiwalu SARI- MUZYKA ŚWIATA (2014 r.),
– udział w 6. edycji Męskiego Grania w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu (2015 r.),
– autorski koncert na żywo na gali wręczenia nagród Polskiego Radia Katowice im. Stanisława Ligonia (2015 r.) i inne.

Wydarzenie w ramach Ogrodowych Koncertów Muzycznych.
Wstęp wolny.
Miejsce: scena plenerowa, skwer im. św. Jana Pawła II.

KONCERT „KABARET STARSZYCH PANÓW PRZEBOJE WSZECH CZASÓW” – ŚPIEWA ARTUR GOTZ Z ZESPOŁEM

15.07.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00 
ŚPIEWA ARTUR GOTZ Z ZESPOŁEM w składzie: Dawid Ludkiewicz – instrumenty klawiszowe, Łukasz Jerzykowski – gitara basowa, Pancho Campos – perkusja.

Pierwszy program Kabaretu Starszych Panów, którego twórcami byli Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora, został wyemitowany przez telewizję 16 października 1958 roku.
Repertuar Kabaretu był w ciągu minionego półwiecza wielokrotnie opracowywany przez wielu znamienitych artystów i wokalistów, co świadczy o absolutnym mistrzostwie tekstów piosenek i muzyki, będących dla kolejnych pokoleń niekończącą się inspiracją.
Artur Gotz odnosi się z szacunkiem do pierwotnych wykonań, ale dzięki wykorzystaniu instrumentów elektronicznych, zaskakującym aranżacjom i porywającej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połączyły to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.
Na program składają się wielkie szlagiery: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzą, Piosenka jest dobra na wszystko. Jest to również wyjątkowa okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych: Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Wesoły deszczyk, Adziba.
Ten niezwykły koncert z pewnością dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy mają w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.
Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Jego poprzednie płyty, „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”, prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA i Australii. Artysta zagrał ponad 370 koncertów.

Premiera albumu z utworami Kabaretu Starszych Panów odbyła się w Walentynki 2018, w Poznaniu, w Scenie na Piętrze. Patronat medialny nad płytą objęło 7 rozgłośni Polskiego Radia (Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, PiK, Rzeszów, Opole), tygodnik „Przegląd”, magazyny „Imperium Kobiet” i „Law Business Quality”, MTV24, Planeta Kobiet.
Wydarzenie w ramach Ogrodowych Koncertów Muzycznych.
Wstęp wolny.
Miejsce: scena plenerowa, skwer im. św. Jana Pawła II.

WIECZÓR BRAZYLIJSKI – AMILCAR BATISTA CRUZ Z ZESPOŁEM.

08.07.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00
Amilcar Batista Cruz,
brazylijski wirtuoz gitary klasycznej, kompozytor i wokalista, zabierze Państwa w świat brazylijskiej muzyki i tańca. Zagra nie tylko perełki Bossa Novy, jak Aqua de beber, Mas que Nada, Samba de Vearo, Desafinado, ale także zaprezentuje własne kompozycje: Flor de Lotus i Brincar de Amor, które są już promowane w wielu stacjach radiowych.

Wideoklip do pierwszej z wymienionych kompozycji został zrealizowany w Poznaniu pod Patronatem Medialnym Radia Poznań, a do drugiej w Gdyni, na Skwerze Kościuszki, Plaży miejskiej, Molo w Orłowie. Właśnie ten teledysk zostanie wkrótce zamieszczony na Portalu promującym Gdynię.
Jak zwykle tancerze zaproszą Państwa do wspólnej zabawy, tak by wieczór zamienił się w jedną wielką fiestę i pozostał na długo w Państwa pamięci jako miłe wspomnienie.
Wydarzenie w ramach Ogrodowych Koncertów Muzycznych.
Wstęp wolny.
Miejsce: scena plenerowa, skwer im. św. Jana Pawła II.

KONCERT „PIOSENKI POLSKIE. OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” w wykonaniu JANUSZA YANINY IWAŃSKIEGO Z ZESPOŁEM

01.07.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00
w składzie: Dariusz Bafeltowski – gitary, vocal, Przemysław Pacan – cajon, instrumenty perkusyjne, vocal, Agnieszka Djatri Kural – bass. W programie utwory wybitnych twórców polskiej muzyki rozrywkowej, m.in.: Krzysztofa Klenczona, Czesława Niemena, Tadeusza Nalepy, Marka Grechuty, Miry Kubasińskiej, Marka Jackowskiego.

Podczas koncertu z pewnością pojawi się wiele niezapomnianych przebojów, a wśród nich: BIAŁY KRZYŻ, MODLITWA, ŚWIAT W OBŁOKACH, OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA, OPRÓCZ BŁĘKITNEGO NIEBA czy TOLERANCJA. Nie zabraknie oczywiście hitu WIELKIE PODZIELENIE oraz kilku innych autorskich piosenek z ostatniej płyty ‚,Kręci się”.

Janusz Yanina Iwański – artysta, którego nie trzeba rekomendować. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym to ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych w kraju, a także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Jest autorem i wykonawcą przeboju WIELKIE PODZIELENIE, który pomimo upływu czasu nadal jest grany przez wiele rozgłośni radiowych, takich jak choćby POLSKIE RADIO, czy RADIO ZŁOTE PRZEBOJE. Jako gitarzysta bardzo swobodnie porusza się w różnych stylach muzycznych. Jego dyskografia obejmuje ponad 30 płyt nagranych z różnymi artystami, a wytrawni fani jazzu z pewnością kojarzyć go będą ze współpracy z takimi gwiazdami światowego formatu jak TOMASZ STAŃKO, ADAM RODGERS czy BOB STEWART, a także jako współzałożyciela i lidera legendarnej jazz-rockowej formacji TIE BREAK.

Podczas koncertu muzykowi będą towarzyszyć:
Dariusz Bafeltowski – gitary, głos (muzyk znany ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską)
Przemysław Pacan – cajon, instrumenty perkusyjne, głos (współpraca m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską)
Agnieszka Djatri Kural – bass (współpraca m.in. z Markiem Jackowskim & The Goodboys, Warszal, Kingdom Waves)

Wydarzenie w ramach Ogrodowych Koncertów Muzycznych.

Wstęp wolny.
Miejsce: scena plenerowa, skwer im. św. Jana Pawła II.

SPEKTAKL TANECZNY W WYKONANIU ZESPOŁU TAŃCA POLSKIEGO

18.06.2018 (PONIEDZIAŁEK)
GODZ. 19:00 
Spektakl „Szewczyk” jest inspirowany bajką Janiny Porazińskiej pt. „Szewczyk Dratewka”, opublikowanej w 1973 r., opartej na podaniach ludowych. Spektakl opowiada o chłopcu, który wcielił się w postać Szewczyka. Jest on symbolem skromności, pracowitości, dobroci i dziecięcej radości, dzięki której nawet najbardziej smutne i ponure osoby mogą choć na chwilę uśmiechnąć się i zapomnieć o codziennych smutkach. Spektakl ukazuje dziecięcą chęć poznawania tego, czego jeszcze nie znamy, a być może czegoś poszukujemy i za tym tęsknimy.

Tańcem, śpiewem, a także żywą muzyką wykonawcy przeniosą widza w kolorowy świat baśni. Podczas spektaklu będzie można podziwiać premierę „Tańców Pasterskich”, „Mazura”, oraz kilku nowych utworów muzycznych. Spektakl jest również okazją do świętowania 10-lecia pracy artystycznej Zespołu Tańca Polskiego w Józefowie, które przypada na trwający sezon artystyczny. Na scenie zaprezentują się grupy taneczne, wokalne, a także grupa instrumentalna Zespołu. Premiera spektaklu odbyła się 16 października 2017 roku.

Kierownik artystyczny, reżyseria, choreografia – Łukasz Neter, Kapelmistrz – Mateusz Chmielewski, Korepetytor śpiewu – Mikołaj Gąsiorek, Szewczyk – Jan Kwaśniewski, Dziewczynka – Małgorzata Kuźma, Taniec, śpiew – Zespół Tańca Polskiego.
Cena biletu: 15 zł. Odbiór biletów w godz. 14:00 do 18:00 w Sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

TWÓRCZA EUROPA – OBCHODY 45-LECIA MOK JÓZEFÓW I EUROPEJSKIEGO ROKU DZIEDZICTWA

17.06.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 – 19:00
Plenerowe wydarzenie edukacyjno-artystyczne przygotowane w partnerstwie ze szkołami i przedszkolami z Józefowa, które przedstawią kulturę wybranych krajów europejskich: Polski, Francji, Irlandii, Czech, Rumunii, Hiszpanii, Niemiec, Anglii oraz Kresów Polskich. Placówki przygotują liczne warsztaty plastyczne, muzyczne i kulinarne, a także program artystyczny na scenie plenerowej.KONCERT WIECZORU – STANISŁAW SOYKA TRIO.
GODZ. 20:00  
Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.

Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i… nie tylko.

Podczas koncertów można więc usłyszeć pieśni do słów Agnieszki Osieckiej z albumu „Tylko brać... Osiecka znana i nieznana”, utwory z albumu „Stanisław Soyka śpiewa 9 wierszy Czesława Miłosza”, klasyki Czesława Niemena z płyty „Stanisław Soyka w hołdzie Mistrzowi”, garść sonetów Shakespeare w sąsiedztwie takich szlagierów jak „Absolutnie nic”, „Cud niepamięci” czy „Tolerancja”.

Tym razem z zespołem o nazwie Soyka Trio. Towarzyszyć mu będą: syn Kuba na perkusji, Przemek Greger na gitarze elektrycznej i akustycznej. Trio stanowi bogatą i niebywale ciekawą paletę kolorystyczną, a jazzowe temperamenty i kompetencje wyzwalają podczas nagrań i w czasie koncertów tę unikalną moc muzyki improwizowanej.

Warto wybrać się na koncert Soyki bo to zupełne tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdźcie, a przekonacie się o tym osobiście.
Wydarzenie zostało objęte patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018.

Miejsce: skwer im św. Jana Pawła II

DZIEŃ DZIECKA – WYDARZENIE PLENEROWE PRZYGOTOWANE PRZEZ INTEGRACYJNE CENTRUM SPORTU I REKREACJI WSPÓLNIE Z MIEJSKIM OŚRODKIEM KULTURY

02.06.2018 (SOBOTA)
GODZ. 10:00–18:00 
W programie: koncert dla najmłodszych w wykonaniu zespołu wokalno-aktorskiego „Sonanto” z największymi przebojami m.in.: Majki Jeżowskiej, Natalii Kukulskiej, Zespołu „Fasolki”, Zbigniewa Wodeckiego; występ Zespołu Tańca Polskiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Nie zabraknie również zabaw z konkursami i animacjami. Zapraszamy na: malowanie buziek, dmuchane zabawki, warsztaty garncarskie, stanowiska gier i zabaw zręcznościowych (m.in.: strącanie wiader, rzuty ringo) oraz słodkości dla dzieci.
W trakcie pikniku odbędzie się także wyprzedaż garażowa oraz prezentacja Klubów sportowych z terenu Józefowa, do których będzie można zapisać dzieci.
Podczas imprezy nastąpi rozdanie nagród i dyplomów laureatom miejskich eliminacji Konkursu „Warszawska Syrenka”.
Miejsce: skwer im św. Jana Pawła II.

„SĄSIEDZKIE ŚNIADANIE z MAMĄ”

27.05.2018 (NIEDZIELA)
Godz. 11:00-14:00 
Rodzinne piknikowanie w tym roku przygotowane będzie specjalnie dla mam. W programie wydarzenia znajdą się m.in.: warsztaty kulinarne, warsztaty wykonywania wianków, nie zabraknie też wykwintnej kuchni dla każdego. Zapraszamy na uroczy poranek w sercu Józefowa.

Więcej

FINAŁ – KONCERT ZESPOŁU KRZIKOPA

GODZ. 18:00
FINAŁ – KONCERT ZESPOŁU KRZIKOPA – reprezentanta Polski w Pyeongchang podczas Olimpiady Kulturalnej towarzyszącej Igrzyskom Olimpijskim.
Krzikopa to nowoczesny zespół odradzający muzyczne tradycje Górnego Śląska. Muzycy używają akustycznych instrumentów (akordeon, skrzypce) i tradycyjnych technik śpiewu (biały śpiew), lecz owo akustyczne brzmienie wspomagane jest przez nowoczesne dźwięki elektroniki oraz nietypowy zestaw perkusyjny. To powoduje, że muzyka ta odżywa i ma szanse znów cieszyć się popularnością jaką miała pierwotnie, co czyni przygodę z Krzikopą unikatową podróżą w czasie i przestrzeni.
Miejsce: Skwer im. św. Jana Pawła II.

KONCERT „RAZ.DWA.O TAK!” W WYKONANIU ZESPOŁU „BARDOTKA TRIO”

12.05.2018 (SOBOTA)
GODZ. 18:00 
W repertuarze koncertowym znajdują się utwory z pierwszego autorskiego albumu zespołu pt. „Raz. Dwa. O tak !” wraz z międzynarodowym singlem pt. „Stop Googling Me! (Mówić chłopcom nie - Nie google-uj mnie)” będącym wynikiem współpracy wokalistek z ikoną muzyki swing - Marcellą Puppini (założycielką słynnych The Puppini Sisters). Koncert wzbogacają kompilacje doskonale znanych polskich i anglojęzycznych klasyków, jak również współczesnych przebojów: Blondie, Beyonce, Robbie Williamsa czy Amy Winehouse w stylowym i charakterystycznym dla zespołu wykonaniu
BARDOTKA TRIO – niepokorne muzycznie, śpiewające w idealnej harmonii wokalistki. Nazywane również „polskimi The Puppini Sisters”. Z zespołem tym łączy je wspólny międzynarodowy projekt pt. „Stop Googling Me!”. Dziewczyny jednak szybko udowodniły, że mają własny charakter i niepowtarzalny styl wydając swój autorski album pt. „Raz. Dwa. O tak!”. Muzyka zespołu to przede wszystkim nowocześnie wykonana, wybuchowa kompilacja vintage & retro pop oraz big beat, rock’n’roll z subtelną domieszką nastrojowego swingu, bossa novy. Trio wzięło udział m.in. w tak prestiżowych festiwalach jak: Ladies Jazz i Woodstock (scena główna) w duecie z Mariką.
Wstęp wolny.
Miejsce:scena plenerowa MOK.
facebook