Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
Strona główna

Aktualności

SPOTKANIE pt. „CZYSTY ORGANIZM"

16.02.2018 (PIĄTEK) GODZ. 18:00
CYKL: „SIĘGNIJ PO ZDROWIE I RADOŚĆ ŻYCIA Z NATURY I KULTURY!”jak pozostać pięknym i zdrowym dzięki odkwaszaniu i oczyszczaniu?”. Prowadzenie – JOLANTA ROMASZEWSKA-HRYMNIAK.
Co szkodzi naszemu zdrowiu i urodzie? Czym jest zakwaszenie organizmu? Jak pozbyć się złogów? Praktyczne porady na wiosnę dla zachowania równowagi kwasowo-zasadowej!
Zapraszamy, czas na wiosenne zmiany!

Jolanta Romaszewska-Hrymniak – Mistrz Naturoterapeuta (dyplom z uprawnieniami europejskimi), Hirudoterapeuta (leczenie pijawką lekarską), Zielarz Fitoterapeuta współpracująca z Herbarium Św. Franciszka w Panewnikach (Katowicach), Zgłębiająca Medycynę Klasztorną (o. Sroka, o. Klimuszko), propagatorka unikalnej wizji zdrowia Św. Hildegardy z Bingen, praktyk w postach i głodówkach leczniczych, żona i matka.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
Jolanta Romaszewska-Hrymniak o sobie:

„Od zawsze zakochana w naturze a zdrowe odżywianie, zbieranie ziół i darów lasu było naturalnym elementem mojego życia, tak robiła moja babcia, później moja mama a teraz ja! Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, wzmocniona najnowszą nauką na temat uzdrawiającej siły natury, najpierw zaowocowała w najbliższej rodzinie, później u innych szukających wsparcia dla swojego zdrowia.

Z miłości do danego mi życia, powstała także Divina Vita (z łac. Boskie ŻYCIE), gdzie łączę medycynę klasztorną z najnowszą wiedzą na temat zdrowia i doprowadzania organizmu do samoleczenia – wszyscy mamy to zapisane w naszych genach. Wspieram i pokazuję drogę dla każdego człowieka szukającego m.in.:
lepszego zdrowia
oczyszczenia
odkwaszania
wzmocnienia (sportowców, po chorobach, trudnych przeżyciach)
pozbycia się dolegliwości wewnętrznych i zewnętrznych
schudnięcia
zlikwidowania przemęczenia
Harmonii – własnej drogi do zdrowia!!!
Zapraszam do wejścia na drogę zdrowia i harmonii…”
facebook