Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
Strona główna

Aktualności

SALON LITERACKO-POETYCKO-MUZYCZNY przedstawia: SPOTKANIE PROMUJĄCE POWIEŚĆ „TRANSAKCJA” AUTORSTWA ZBIGNIEWA KORBY.

„TRANSAKCJA” AUTORSTWA ZBIGNIEWA KORBY.

„TRANSAKCJA” AUTORSTWA ZBIGNIEWA KORBY.

SALON LITERACKO-POETYCKO-MUZYCZNY - ZBIGNIEW KORBA

SALON LITERACKO-POETYCKO-MUZYCZNY - ZBIGNIEW KORBA

02.12.2016 r. (PIĄTEK) GODZ. 19:00 
Podczas spotkania przewidziana jest dyskusja zaproszonych gości z udziałem autora, którą poprowadzi Bogdan Rymanowski – dziennikarz TVN. Na spotkaniu będzie również możliwość zakupu książki i uzyskania dedykacji autora. Zbigniew Korba jest czynnym zawodowo prawnikiem, mieszkańcem Józefowa. Wolny czas najbardziej lubi spędzać z żoną i dziećmi. „Transakcja” to powieść obyczajowa z wątkiem sensacyjnym.
„Prawnik uznanej kancelarii prawnej otrzymuje do poprowadzenia niecodzienną sprawę. Chodzi o eksploatację bogatych złóż naturalnych odkrytych w Polsce. W tym samym czasie na placówce dyplomatycznej nagle umiera jego stary przyjaciel. Tajemnica tej śmierci niepokojąco zbiega się z prowadzoną transakcją.Walka o zabezpieczenie interesów Skarbu Państwa i rozwikłanie zagadki śmierci przyjaciela okazuje się nie jedynym frontem zmagań bohatera. Żona, dzieci, radości ale i zmartwienia, w końcu coraz częstsze napięcia spowodowane intensywną pracą. Tymczasem transakcja nabiera tempa, a w kancelarii pojawia się atrakcyjna młoda prawniczka. Czy bohater oprze się jej urokowi?”
Transakcja to jego dotychczas najpoważniejsza przygoda z tworzeniem fikcji literackiej. Prowadzi bloga "Jeszcze w zielone gramy...", z którego teksty ukazały się drukiem w 2014r.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
facebook