POKOLENIA OD KUCHNI – „ZIELONO MI”

25.05.2019 (SOBOTA)
Zapraszamy na kolejne, międzypokoleniowe warsztaty kulinarne. Zielono mi, czyli wiosenne nowalijki. Przygotujemy risotto ze szparagami oraz sałatkę z kwiatami cukinii w tempurze. Zapraszamy babcie z wnuczętami, rodziców z dziećmi oraz rodzeństwa. Prowadzenie: Tomasz Podlasiewski – działacz organizacji Slow Food Youth Warszawa, edukator kulinarny w Fundacji Szkoła na Widelcu, prowadzi autorskie zajęcia kulinarne z podopiecznymi Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz kółko kulinarne „Kuchnia Akwinaty” w szkole podstawowej św. Tomasza z Akwinu w Józefowie. Wielbiciel smacznego i zdrowego jedzenia.
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: tel. 22 789 22 84, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Miejsce: Klub Hydrofornia.

26.05.2019 (NIEDZIELA) PUNKT WYBORCZY

FILMOWY KLUB SENIORA

27.05.2019 (PONIEDZIAŁEK)
O filmie: komedia, musical, 1980 rok. Po wyjściu z więzienia Jake organizuje powrót swojego starego zespołu muzycznego, by zebrać pieniądze na uratowanie sierocińca, w którym wychował się ze swoim bratem, Elwoodem.
Miejsce: Kino MUZA MOK

JÓZEFOWSKI DZIEŃ DZIECKA – CHARYTATYWNY PIKNIK „POMAGAMY DZIECIOM”

01.06.2019 (SOBOTA)
ARTYSTYCZNA SCENA GODZ. 10:00 – 17:00
występy małych artystów ze Świetlicy SP nr 1, koncert zespołu Mała MOKKA, koncert zespołu „Wesołe Szczurki”, pokazy boksu i wiele innych zespołów muzycznych, w tym: hip-hop, disco polo.
stoiska z dobrym jedzonkiem i słodkościami
stoiska warsztatowe: malowanie buziek, plecenie warkoczyków, lepienie garnków, koło fortuny
zabawki dmuchane, bungee, ścianka wspinaczkowa
kiermasz odzieży i wyprzedaż garażowa
i wiele innych atrakcji, m.in.: zabawa z dużymi pluszakami, a w Centrum Sportu chlupanie w wodzie w basenie (bezpłatne wejścia w godz. 10:00 – 16:00).
ORGANIZATORZY: Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Izabela Golińska, Sylwia Czyżewska.
Miejsce: skwer im. św. Jana Pawła II oraz parking przy Urzędzie Miasta.