Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
Strona główna
  • Start
  • ARTYSTYCZNA ZIMA W MOK-u

ARTYSTYCZNA ZIMA W MOK-u

26.01. – 10.02.2019 r.

Zachęcamy do miłego spędzania czasu wolnego w Miejskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy na cykl twórczych spotkań z różnych dziedzin. Za każdym razem staramy się łączyć artystyczne doświadczenia z międzypokoleniową zabawą.

PROGRAM /6-12 lat/

WTORKI: „ZDERZENIA Z MASĄ”
GODZ. 10:00
Podczas kolejnych dwóch spotkań będziemy konstruować i dekorować przedmioty wykonane z różnych mas i materiałów. 30 stycznia popracujemy z kamieniami i wykonamy magnesy z kamienia, a 6 lutego zrobimy portfele z TetraPack.
Prowadzenie: Małgorzata Nasiłowska, Marta Augustynowicz
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki

ŚRODY: ZIMOWY KALEJDOSKOP – CZY ZIMA NAS INSPIRUJE?
GODZ. 10:00
Warsztaty oparte na poszukiwaniu inspiracji płynących z pory roku jaką jest zima. Zobaczymy jak zima inspirowała malarzy oraz muzyków, a potem sami stworzymy własną zimową impresję. Podczas zajęć nie zabraknie zadań specjalnych takich jak: kalambury zimowe czy zgadule zimowe. Wykonamy również mini makietę własnej Krainy Lodu bądź Narnii. Czy uda nam się zrobić sztuczny śnieg? Przyjdź i zobacz sam.
Prowadzenie: Agata Parzych-Bucka, Anna Zielińska
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki

PIĄTKI: JA TEŻ MOGĘ BYĆ AKTOREM
GODZ. 10:00-11:30
W dwa kolejne piątki zapraszamy na zajęcia teatralne z aktorem filmowym i teatralnym oraz autorem bajek – Przemysławem Kaczyńskim. Podczas spotkań będziemy poszerzać wyobraźnię, odkrywać swoją kreatywność i pewność siebie. Zajęcia opierają się na improwizacji i składają z rozmaitych ćwiczeń, zabaw i scenek aktorskich. W programie zajęć wizyta na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.
Prowadzenie: Przemysław Kaczyński
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki


PROGRAM DLA MŁODZIEŻY /12+/

PIĄTKI: JA TEŻ MOGĘ BYĆ AKTOREM
GODZ. 12:00-13:30
W dwa kolejne piątki zapraszamy na zajęcia teatralne z aktorem filmowym i teatralnym – Przemysławem Kaczyńskim. Podczas dwóch spotkań będziemy poszerzać wyobraźnię, odkrywać swoją kreatywność i pewność siebie. Zajęcia opierają się na improwizacji i składają z rozmaitych ćwiczeń, zabaw i scenek aktorskich. W programie zajęć wizyta na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.
Prowadzenie: Przemysław Kaczyński
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki

01.02.2019 (PIĄTEK) GODZ. 17:00 
MŁODZIEŻ AFRYKI – jaka jest, o czym marzy, co chce robić w życiu?
Rozmowa Roberta Zduńczyka, podróżnika, współzałożyciela Fundacji Ekonomicznej Polska-Afryka Wschodnia, eksperta w dziedzinie rozwoju i skutecznego zarządzania z John’em Nzoka, młodym Kenijczykiem, studentem Politechniki Warszawskiej. Robert i John – na przykładzie Kenii – porozmawiają o życiu ucznia w szkole w Afryce, o tym, jak wygląda dzień w szkole z internatem, czy i dlaczego młodzi Kenijczycy lubią się uczyć, jak się bawią, co robią po ukończeniu szkoły podstawowej, a następnie średniej.
Aby lepiej poznać i zapamiętać ważne rzeczy na temat młodych Afrykańczyków – rozmowie towarzyszyć będą interesujące obrazy z Afryki i krótki kurs niezwykłego afrykańskiego tańca!
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

KINO „POD PARASOLEM”
DZIECI /3 – 6 LAT/

czwartki: godz. 10:00
Serdecznie zapraszamy w każdy czwartek do naszego kina dzieci wraz z opiekunami oraz przedszkolne grupy zorganizowane na specjalne pokazy. Seanse odbywać się będą w półmroku i przy ściszonym dźwięku.
Miejsce: sala widowiskowa MOK

DZIECI /6 – 12 LAT/

poniedziałki i czwartki: godz. 11:30
Serdecznie zapraszamy do zimowego kina w MOK-u, gdzie zobaczycie znane i lubiane filmy.
Miejsce: sala widowiskowa MOK

MŁODZIEŻ

poniedziałki: godz. 17:00
Serdecznie zapraszamy do zimowego kina w MOK, gdzie zobaczycie znane i lubiane filmy.
Miejsce: sala widowiskowa MOK


Na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach „Artystycznej Zimy w MOK-u” wstęp jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: 22 789 22 84 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizator zastrzega sobie możliwość modyfikacji programu.
www.mokjozefow.pl

_OFERTA KOMERCYJNA – organizacja: firma Twój Robot
ZAJĘCIA Z ROBOTYKI /7-12 lat/
W trakcie tygodniowego lub dwutygodniowego turnusu każdego dnia budujemy i programujemy innego robota z klocków Lego. To doskonała okazja, aby w niepowtarzalny sposób spędzić czas i nauczyć się czegoś nowego. Organizator zajęć: Twój Robot.
INFORMACJE I ZAPISY pod numerem 797 912 059.
Zajęcia odbywać się będą w Klubie Hydrofornia.
facebook