Koncerty

26.10.2019 (SOBOTA)  GODZ. 18:00 FANTASTYCZNY KONCERT „SKRZYPCE W NOWEJ ODSŁONIE” w wykonaniu ILONY PERZ-GOLKI.

26.10.2019 (SOBOTA) GODZ. 18:00 FANTASTYCZNY KONCERT „SKRZYPCE W NOWEJ ODSŁONIE” w wykonaniu ILONY PERZ-GOLKI.

 KONCERT z pokazami laserowymi i dymami. Słowo wiążące – MARTINA JACKOWICZ-BOCHENEK.
Ilona Perz-Golka, czyli YLO Violin, jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, ukończyła klasę skrzypiec u prof. Krzysztofa Bruczkowskiego, który przez wiele lat był solowym skrzypkiem Filharmonii Wrocławskiej. YLO Violin koncertowała już na wielu scenach światowych: w USA, Kanadzie, w Europie i w Polsce na scenach Teatrów Muzycznych, m.in.: Studio Buffo, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Teatrze Capitol i na Scenie Impart we Wrocławiu, w Filharmonii Opolskiej i wielu innych.

Obecnie z miłości do Muzyki i do skrzypiec zdecydowała się na koncerty solowe zatytułowane „Skrzypce w nowej Odsłonie”, które gra na skrzypcach elektrycznych, co daje jej możliwość większej ekspresji i eksperymentowania. Ilona jest niezwykle zjawiskową kobietą, każdy jej koncert to wspaniała uczta dla duszy i dla ciała. Zawsze elegancko ubrana, obecnie w projekty Ewa Stepaniuk Design z Wrocławia i Katarzyny Michael z firmy Numoco.
Ilona Perz-Golka gra własne aranżacje znanych utworów klasycznych, muzykę filmową, znaną i lubianą, ale również kompozycje świetnego polskiego kompozytora Irka Dregera, który napisał dla niej 5 utworów oraz przede wszystkim YLO Violin gra kompozycje własne.
Właśnie kompozycje własne oraz współpracujących z nią kompozytorów znajdą się na pierwszej autorskiej płycie pod patronatem medialnym Radia Poznań, która ukaże się na przełomie października i listopada tego roku.
W przyszłym roku YLO Violin planuje coś, czego jeszcze nikt nie grał na skrzypcach i już planuje kolejną płytę z muzyką filmową. Są to piękne plany i z pewnością się spełnią.
Wielce przyjemnym jest fakt, że kompozycja Fever we współpracy z Radosławem Rozbickim została polubiona przez współpracownika Hansa Zimmera, Lorne Balfe, współtwórcy muzyki do filmów tj.: Mission Impossible, Batman, Fall out.
YLO Violin gości w wielu stacjach telewizyjnych i radiowych, udziela wywiadów w prasie, głównie kobiecej, niosąc widzom, słuchaczom i czytelnikom naręcze pięknych emocji, opowiadając o swoich pasjach, marzeniach, daje innym siłę i wiarę w siebie oraz w to, że trzeba mieć Marzenia i je realizować.
29 sierpnia YLO Violin wzięła udział w charytatywnym koncercie na rzecz budowy Domu Muzyka organizowanym przez Fundację Andrzeja Kowalczyka wraz ze znakomitymi muzykami: grupą Kombi, De mono, Krystyną Prońko. Było to niesamowite przeżycie – tyle chętnych serc zaangażowanych w szlachetną ideę.
Wstęp wolny. Miejsce: sala widowiskowa MOK.
16.11.2019 (SOBOTA) GODZ. 18:00  ADAM SNOPEK SHOW – NIEZAPOMNIANY WIECZÓR MUZYCZNY PRZY FORTEPIANIE Z DUŻĄ DAWKĄ HUMORU I DOBREJ ZABAWY! – OD BOGURODZICY DO AC/DC

16.11.2019 (SOBOTA) GODZ. 18:00
ADAM SNOPEK SHOW – NIEZAPOMNIANY WIECZÓR MUZYCZNY PRZY FORTEPIANIE Z DUŻĄ DAWKĄ HUMORU I DOBREJ ZABAWY! – OD BOGURODZICY DO AC/DC

Co jest ważniejsze: rytm czy melodia? Dlaczego pewne piosenki brzmią podobnie? Dlaczego jednych utworów słuchamy częściej niż innych? Dlaczego kompozytorzy mniej uzdolnieni mieli się lepiej od geniuszy? Dlaczego piosenka „Pieski małe dwa” jest wyjątkowa? Na te i inne pytania odpowiemy wspólnie z Adamem Snopkiem – charyzmatycznym pianistą i wokalistą oraz jego 88 klawiszami!!! Przemierzymy szlaki muzyczne od rytmów plemiennych poprzez muzykę klasyczną, jazz, aż po współczesną muzykę rozrywkową. Odkryjemy genezę zmian zachodzących w muzyce na przestrzeni wieków. Po profesjonalnym rozśpiewaniu, wykonamy wspólnie „Acapulco”, „Twist and shout”, „Waterloo”. Weźmiemy udział w quizie, odgadując tytuły piosenek z filmów, seriali i bajek.
Adam Snopek – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I nagrody Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii. Pianista i aranżer Teatru Śląskiego w Katowicach. Współpracuje również z Teatrem Korez w Katowicach, Teatrem Zagłębia w Sosnowcu. Jako muzyk sesyjny koncertuje w Polsce i za granicą m.in.: w Czechach, na Słowacji, w Szkocji, Anglii, Luksemburgu, Niemczech, Włoszech.
Cena biletu: 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 04.11 do 15.11.2019 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu wydarzenia od godz. 17:00.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
30.11.2019 (SOBOTA) GODZ. 18:00 ANDRZEJKOWY KONCERT „MAGIC OF THE QUEEN – LIVE TRIBUTE SHOW”

30.11.2019 (SOBOTA) GODZ. 18:00
ANDRZEJKOWY KONCERT „MAGIC OF THE QUEEN – LIVE TRIBUTE SHOW”

Koncert grany w 100% na żywo, wiernie odtwarzający dorobek artystyczny grupy Queen i zawierający wersje zarówno studyjne jak i koncertowe największych przebojów. Hity takie jak: „Bohemian Rhapsody”, „We are the champions”, „A kind of magic”, „We will rock you”, “I want to break free” to tylko niektóre z propozycji Magic of the Queen.
Zespół Magic Of The Queen znajduje się na liście światowych coverbandów Queen, którą prezentuje Oficjalny Międzynarodowy Fanklub Queen z Wielkiej Brytanii, jak i Oficjalny sklep sprzedający gitary legendarnego gitarzysty Queen – Brian’a May – BRIAN MAY GUITARS. Replikę gitary RED SPECIAL będzie można zobaczyć na koncercie Magic Of The Queen.
Cena biletu: 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 18.11 do 29.11.2019 w godz. 14:00 do 18:00 w kasie MOK. W dniu wydarzenia od godz. 17:00.