Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
Strona główna

PAŹDZIERNIK 2018/MAJ 2019
W przedziałach wiekowych: dzieci, młodzież,  dorośli i seniorzy
TEATR, JĘZYKI


TEATR OD KULIS  dzieci (6  – 10 lat)


Projekt z zakresu edukacji teatralnej mający na celu wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Warsztaty zostaną podzielone na trzy części. W części pierwszej skupimy się na integracji zespołu i rozwoju własnej osobowości. Następnie wybierzemy się w podróż po scenach teatralnych, poznając różnorodne formy teatralne. Kiedy już poznamy własne możliwości i upodobania, zdobędziemy solidną wiedzę przyjdzie czas na to, by podzielić   się tą wiedzą z innymi. Jak? Przyjdźcie i zobaczcie sami! Uwaga! Zapraszamy wszystkich miłośników teatru, również uczestników poprzedniej edycji warsztatów czeka na Was wiele nowości!

Instruktor: Agata Klembowska
Termin: czwartki, godz. 17:00-18:30
Opłata miesięczna: 60 zł

LABORATORIUM TEATRU – NOWOŚĆ !
Teatr międzypokoleniowy


Podczas cotygodniowych spotkań: praca z tekstem, dykcja, praca nad warsztatem aktorskim, poprawna mowa sceniczna, wspólne przygotowanie spektaklu.

Instruktor: Krzysztof Czekajewski
Termin: czwartek, godz.17:00-19:00
Opłata miesięczna: 80 zł, seniorzy bezpłatnie.

TEATR KREATYWNY  (dzieci 10+) – NOWOŚĆ ! 


  Podczas warsztatów spróbujemy poznać  siebie w grupie, siebie w sobie, siebie na scenie. Idąc krok po kroku być może odnajdziemy drogę prowadzącą nas na scenę aby świadomie stanąć na niej i powiedzieć słowo. Zdarzy się, że krok będzie w tył albo w bok. Dlaczego?:) Nie wszyscy musimy być aktorami, jednak wszyscy na co dzień odczuwamy ograniczenia wynikające ze strachu przed oceną. My nie oceniamy, uczymy się od siebie, m.in poprzez teatr. Czasami wystarczy zrobić jeden krok aby spełnić swoje marzenie.

Instruktor:  Maciej Dmochowski 
Termin: wtorek, godz. 17:00-19:00
Opłata miesięczna: 80 zł

ANGIELSKI


Celem spotkań jest rozgadanie się w języku angielskim. W nieformalnej atmosferze, bez podręczników, będziemy przełamywać strach przed tym językiem obcym (grupa 0+, prawie od podstaw), przypominać sobie czego uczono nas kiedyś w szkole i na niedokończonych kursach (grupa I i I+) i rozmawiać o problemach świata (grupa II). Będziemy aranżować sytuacje, w których angielski może być nam potrzebny, grać w gry językowe, tłumaczyć teksty piosenek i angielskie memy na Faceboku (przy okazji dowiemy się co to jest mem i co znaczy YOLO, ROTFL i LOL.)

Instruktor: Krystyna Olesińska
Termin: środy 18:00-19:00 grupa I+, 19:00-20:00 grupa II, czwartki 18:00-19:00 grupa 0+, 19:00-20:00 grupa I.
Opłata miesięczna: 50 zł
facebook